Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #2918 από jimopoulos
Απαντήθηκε από jimopoulos στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

alxakc έγραψε: Από πάνω τραβάει αέρα (και από κάτω). Τον αέρα τον βγάζει χαμηλά. Έχει δύο ρυθμιστές εισαγωγής αέρα (έναν για τις επάνω γρύλιες και έναν στο τασάκι).

παιρνει εξωτερικο αερα για την καυση ή εσωτερικα απο τον χωρο?

la nordica 600 tondo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #2924 από alxakc
Απαντήθηκε από alxakc στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Μπορεί να παίρνει και αέρα από έξω. Το συγκεκριμένο δεν παίρνει αέρα από έξω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #2978 από polis
Απαντήθηκε από polis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
καλημερα και απο εμενα εχω ενα μαντεμενιο τζακι απλο και σκεφτομαι να βαλω ενεργιακο σε κασετα για να μην χαλαω τιποτα στο σαλονι ειμαι στην θεσσαλονικη πανω στην εξοχη που εχει αρκετο κρυο.θελω να καλυψη 65 τ.μ ενιαιοσ χωροσ σαλονοκουζινα.δεν εχει προβλημα αυτο το τζακι που εχω απλοσ δεν εχει βεντιλατερ και η πορτα που εχει ειναι κουμπωτη αρα αργει να ζεστανει τον χωρο και για να βαζω ξυλα βγαζω την πορτα βαζω ξυλα ξαναβαζω την πορτα οχι οτι κουραζομαι αλλα αν βαλω ενεργιακο δεν θα θελει τοσα ξυλα και μπορει να το αναβω το μεσημερι να βαζω ξυλα και το βραδυ που θα ερχομαι να χρειαστει κανενα ξυλο που θα μπορει να το βαλει και η γυναικα ενω τωρα δεν το κανει .σκεφτομαι αν βρω κανενα φτηνο που να μπορο να το συνδεσω και με το καλοριφερ.αν μπορειται να μου πειτε γνωμεσ η για μαγαζια που να ειναι μεσα στο αντικειμενο.ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #2983 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Διάβασε το topic από την αρχή. Έχει κάποιες προτάσεις, μαζί και η δική μου που είναι πλέον οικονομική θεωρώ, με άψογα αποτελέσματα.

Γράψε και διαστάσεις από το υπάρχον τζάκι, για να σου δώσουν ακριβείς απαντήσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3009 από alxakc
Απαντήθηκε από alxakc στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

polis έγραψε: καλημερα και απο εμενα εχω ενα μαντεμενιο τζακι απλο και σκεφτομαι να βαλω ενεργιακο σε κασετα για να μην χαλαω τιποτα στο σαλονι ειμαι στην θεσσαλονικη πανω στην εξοχη που εχει αρκετο κρυο.θελω να καλυψη 65 τ.μ ενιαιοσ χωροσ σαλονοκουζινα.δεν εχει προβλημα αυτο το τζακι που εχω απλοσ δεν εχει βεντιλατερ και η πορτα που εχει ειναι κουμπωτη αρα αργει να ζεστανει τον χωρο και για να βαζω ξυλα βγαζω την πορτα βαζω ξυλα ξαναβαζω την πορτα οχι οτι κουραζομαι αλλα αν βαλω ενεργιακο δεν θα θελει τοσα ξυλα και μπορει να το αναβω το μεσημερι να βαζω ξυλα και το βραδυ που θα ερχομαι να χρειαστει κανενα ξυλο που θα μπορει να το βαλει και η γυναικα ενω τωρα δεν το κανει .σκεφτομαι αν βρω κανενα φτηνο που να μπορο να το συνδεσω και με το καλοριφερ.αν μπορειται να μου πειτε γνωμεσ η για μαγαζια που να ειναι μεσα στο αντικειμενο.ευχαριστω


Ενημέρωσέ μας και για την περιοχή που βρίσκεσαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3064 από polis
Απαντήθηκε από polis στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
το μηκοσ ειναι 90 εκατοστα με 1 μετρο απο οτι θυμαμαι για υψοσ και βαθοσ θα μετρισω το μεσημερι και θα πω για περιοχη ειμα θεσσαλονικη αλλα προσ τον χωρτιατη απο μονοση ειμαι πολη καλα απλοs το μονο κακο ειναι οτι το τζακι ειναι στον πανω οροφο και δεν θα μπορο να στελνω και λιγο κατω στα δωματια αλλα δεν πειραζει θα αναβω και λιγο το πετρελαιο το βραδυ προτου παμε για υπνο.τα τζακια απο το Leroy Merlin να σασ πω την αληθεια ουτε που σκεφτηκα να παω να δω γιατι δεν ξερω μετα πωσ θα βρω τζακα να τα βαλει συνεργαζεται μηπωσ με καποιουσ :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.538 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ