Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #95262 από degeor
Απαντήθηκε από degeor στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Stavrax έγραψε: Γι΄αυτό έβαλα το μάλλον Διονύση. Όσο για τις ψησταριές, νομίζω ότι τα λίπη κατά κάποιον τρόπο βοηθούν στο μεγάλωμα της αντοχής της καμινάδας ως προς την οξείδωση. Κάτι το οποίο είναι και το κυριότερο πρόβλημα για τις γαλβανιζέ και ο λόγος που δεν ενδείκνυνται για τα τζάκια.

Είναι μία σωστή σκέψη

Ένας άγνωστος, είναι ένας φίλος που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #96888 από SHERIF
Απαντήθηκε από SHERIF στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Πέρυσι τέτοια εποχή οι σελίδες έπεφταν βροχή τώρα ξαφνικά γιατί έπεσε ανομβρία; κορέσθηκε το θέμα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #96894 από MICK
Απαντήθηκε από MICK στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Δεν νομίζω ότι υπάρχει κορεσμός συζητήσεων στη θέρμανση. Πάντα η ανταλλαγή απόψεων φέρνουν θετικά αποτελέσματα. Ίσως βέβαια και ο χειμώνας να μας άφησε νωρίτερα από πέρισυ. Πιστεύω είναι περίοδος σκέψεων και λήψη αποφάσεων για μελλοντικές βελτιώσεις των συστημάτων μας. ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ: Είναι κάποιος καιρός τώρα που δεν μπορώ να μπω στις 2 προηγούμενες σελίδες. Τώρα είμαστε στην σελίδα 409. Το βέλος ΔΕΝ γίνεται χεράκι στη σελίδα 408, Σπάνια εμφανίζεται το χεράκι στη σελίδα 407 B) . Το ίδιο συμβαίνει και σε παλαιότερες σελίδες που πήγα για να το εξακριβώσω. π.χ. Πήγα στη σελ 403. Στην 404 γινότανε χεράκι, όχι όμως στις σελίδες 405 και 409. ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΈΡΑ :lol:

ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #96895 από str1979
Απαντήθηκε από str1979 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Καλήμερα
Μετά απο 409 σελίδες, αν κάποιος κάτσει και τις διαβάσει, είναι σχεδόν σίγουρο οτι θα λυθεί σχεδόν το 90% των αποριών που μπορεί να έχει, οπότε λογικό είναι να πέσει η κινητικότητα του θέματος.
Εγω παντος μετα απο 2 χειμωνες με χρηση τζακιου 24/7 και οικανοποιημενος 100% απο την αποδοση του, θα στραφω σε αγορα λεβητα Πελετ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΤΟ ΧΑΜΑΛΙΚΙΙΙΙΙΙ :(

Invicta Compact 700

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #96899 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
και το πελλετ κουβαλημα εχει :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #96901 από panos79
Απαντήθηκε από panos79 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
Πέρυσι τέτοια εποχή οι σελίδες έπεφταν βροχή τώρα ξαφνικά γιατί έπεσε ανομβρία; κορέσθηκε το θέμα;

αντε να ρωτησω κατι εγω,ποια πυραντοχη βαφη μου προτεινετε για να βαψω τις πλακες μαντεμιου της εστιας μου;

Το βέλος ΔΕΝ γίνεται χεράκι στη σελίδα 408

μονο εκει ειναι το προβλημα;; ουτε ο κερσορας εμφανιζεται για να κανω συνδεση.για καθε κινηση πατω ανανεωση σελιδας τα νευρα μου :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.544 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ