Τζάκι Stafa 128 (Καμινοτεχνική): απορίες εγκατάστασης

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #47095 από Asteris
Η δουλειά είναι να στήσεις έτσι το τζάκι, ώστε να μην υπερθερμαίνεται ο πετροβάμβακας πάνω από 200 βαθμούς και μυρίζει. Όχι να ψάχνεις να βρεις ποιός πετροβάμβακας μυρίζει στους 220, ώστε να κουκουλώσεις μιά κακή κατασκευή που δεν έχει καλή ροή αέρα μέσα στην φούσκα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #56771 από georgios1981
Καλησπερα σε ολους το σαββατο ξεκιναω να φτιαχνω το τζακι μου εχετε να μου προτεινετε καποιο καταστημα με καλες τιμες για να αγορασω την καμιναδα μου(inox διπλου τοιχωματος)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134556 από Stathis3
Αυτό το τζάκι είναι απλό δεν είναι ενεργειακό, το έχω αγοράσει και εγώ μαζί με ένα ενεργειακό energy ΧΚ3 για το εξοχικό μου. Η Καμινοτεχνική έχει ενεργειακά τζάκια και αυτό εδώ δεν είναι σίγουρα ένα από αυτά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134562 από house
επειδη σπαμερετε λες και κανετε διαφημιση ,
Ενα εχω να πω , που ειναι η ποιστοποιηση σας για τα kw που βγαζει το τζακι , οεοοο ????

οταν τη βρειτε να μας την παρουσιασετε , μεχρι τοτε , μακρια απ τα ελληνικα .

3 φορα το ποσταρω το ιδιο ποστ , και οσο συνεχιζει η ιδια δουλεια θα κανω και εγω το ιδιο !!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": okalamaris

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134677 από Στελιος1
Χαος, εσυ μαλλον κανεις αντι-διαφημιση με εμμονη και αυτο το καταλαβαινει και ο πιο αδαης αρκει να διαβασει ολα τα μηνυματα με την σειρα. Ο ανθρωπος απλα ζητησε βοηθεια-γνωμη, σχεδον τονισε το οτι δεν ειναι ενεργειακο και ορισμενοι (σκοπιμα! οχι απο συμφερον αλλα απο μ@λ@κι@ στον εγκεφαλο και μανια) φτασατε την συζητηση εδω. Οποιος νομιζει οτι λεω μαλακιες ας διαβασει τα μηνυματα με την σειρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134678 από Στελιος1

Asteris έγραψε: Η ίδια η Καμινοτεχνική το πέρασε αυτό του Ερημίτη, για το οποίο μιλάω παραπάνω. Το προεδρικό...

Η δε αξιοπιστία, έχει να κάνει και με την αρχική τιμή και την κατανάλωση. Αν εγώ σε 5 χρόνια το πάρω στο χέρι, έχοντας κάψει 40 τόνους ξύλο, ενώ του Ερημίτη συνεχίζει ακόμα, αλλά έχει κάψει 80, τι να την κάνω την αξιοπιστία, θα έχω δώσε 4.000€ λιγότερα σε ξύλα, οπότε περισσεύουν να ξαναπάρω άλλες 8 Invicta να έχω να αλλάζω για 40 χρόνια...




Εδω τωρα δεν καταλαβαινω ΤΙΠΟΤΑ.. Δηλαδη 1) ενα Ινβικτα τελικα καιει στ σαιζον 8 τονους ξυλα ε? Η καταλαβαινω κατι λαθος εγω? Ε τι την θελετε τοτε την απολυτα ρυθμιζομενη καυση?
2) υπαρχουν τζακια που εκαψαν 16 τονους? Οσοι το κανουν αυτο ειναι τρελοι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ