Αλλαγή χρώματος σε ανοξείδωτη καμινάδα ενεργειακού τζακιού!

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73105 από vlastax
Ευχαριστω, για την ταπα θα κοιτακσω κσανα με επιμονη. για την χαλυβοσωληνα εχεις δικιο, προφανες ειναι και θα το αλλακσω γιατι αν το φουλαρω προβλεπω να καιγεται η ανωκσειδωτη και ο τοπος, τωρα την βγαζει επειδη ειναι ανοιχτος ο θερμοθαλαμος δηλαδη δεν εχει καμμια καλυψη η εστια γυρω της!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73110 από vlastax





Tωρα που πλησιαζουν και τα οσκαρ βγηκαν και οι φοτος του εργου μου .....ως τωρα !!!.....ειπαμε δεν κανω ... βιαστικες δουλειες εεε???!!!!!!!!!
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by vlastax. Αιτία: FOTOS???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73275 από house
φιλος κανα 2 πραγματακια να προσέξεις .........
βασι για το παταρι που έφτιαξες με τον πετροβαμβακα ( ειναι στον αερα )
Το τζακι ακουμπαει που ???
Και απο εξω θα βαλεις μόνωση , με το αλουμινιο απο μεσα
Αυτα ειναι ευκολα , αλλα λιγο προσοχή

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73456 από vlastax
Ευχαριστω.

βασι για το παταρι που έφτιαξες με τον πετροβαμβακα ( ειναι στον αερα ). Χρειαζεται??? εχω βαλει στον πλινθο που τελειωνει η καμιναδα (στην οροφη) δυο καρφια, με 2 βιδες το καθενα, απο αυτα που ειναι για τον πετροβαμβακα. φαινονται στις φωτογραφιες.

Το τζακι ακουμπαει που ??? σε 4 κολονακια 30 εκ, φαινεται στις φωτο.

Και απο εξω θα βαλεις μόνωση , με το αλουμινιο απο μεσα, εννοεις απο εξω απο τον τοιχο???? δυσκολο, αλλα μαλλον χρειαζεται γιατι απ εξω ειναι ο βοριας και το κυμα 80 μ αποσταση.

τωρα ειναι τελειως μονομενο με πετροβαμβακα και αλουμινιο οπου βλεπεις κοκινο τοιχο και τελειωσα και τα τσιγκινα στηριγματα για την γιψωοσανιδα !!!!!!!!!
ευχαριστω,
σας καλω οταν θα ανοιξω τις ....σαμπανιες!!!!!!!!!!
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by vlastax. Αιτία: το χρωμα , δεν διαβαζονται

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73462 από vlastax
ΦΙΛ ΔΗΜ βοηθειααα.....
.....το τζάκι σου στο πίσω μέρος απο κάτω πρέπει να έχει σίγουρα μια τάπα που εκει μπαίνει ο σύνδεσμος της εισαγωγής του αέρα απο έξω .ναι, αλλα πως θα το ξεβιδωσω????, τι κλειδι χρειαζεται ξερεις?? 10 καρι μου φαινεται στην αφη βεβαια γιατι δεν το βλεπω. οπως ειναι το τζακι τοποθετειμενο και σταθερο δεν εχω προσβαση πισω του, αλλα απο κατω χωραει το χερι μου και θα προσπαθησω να το ξεβιδωσω. ειδα κατι σαν ταπα μεσα απο το συρταρι στο βαθος του στην πισω πλευρα του τζακιου εχει δυο βιδες, μαλλον θα ξεβιδωνουν. αλλα ο αερας δεν φαινεται να ρυθμιζεται, θα τον ρυθμισω στην εισαγωγη απ εξω???
ευχαριστω
Υ.Γ. στειλε ενα μαιλ στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για να δουμε μηπως ειμαστε συγγενεις!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73472 από house
Eγω λεω να παρεις τον στροτηρα και να κανεις παταρι απο αυτο , η' κανενα 2 χιαστι μην σε πεσει ρε φιλος και μετα παπαλα !

Εγω βλεπω ακουμπαει σε κατι πετρες , σορρυ δεν φενεται απ την φωτογραφια !

απο μεσα εννοω , πριν βαλεις γυψοσανιδα ! Οχι εξω απ το σπιτι !

??????? για το πανω ποστ ????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ