Μετέτρεψα απλό τζάκι σε ενεργειακό με πατέντα: πως θα υπολογίσω τα kW;

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79222 από Axilleas

geokatsa έγραψε: axillea.η βαση ειναι απο κιλοδοκο 8χ8 ,3χιλιοσ,η εξοτερικι κασα 4χ4 με νυχη,η κασα του τζαμιου εινε,απο σιδιρογονια 4χ4 ,δηλαδη απο πασαλο,το τζαμι πυριμαχο αξιασ 55ευρο,και η αεραγογη εινε απο κασα σητασ απο παραθηρο βαμενο στο χρομα τησ κασασ.αυριο θα βαλο φοτογραφια,οσο για την γρυλια ,,,ενοισ το ασιμι που φενετε.........


Εξήγησέ μου, το πλαίσιο του τζαμιού πως το διαμόρφωσες? με σιδερογωνιά είναι και αυτό? δεν μπορώ να καταλάβω που "πατάει" το τζαμι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79223 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
κορδόνι αμιάντου = καρκινογόνο ...!! βάλε υαλοκόρδονο .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79224 από Axilleas

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: κορδόνι αμιάντου = καρκινογόνο ...!! βάλε υαλοκόρδονο .


ΕΤΣΙ :)

ioannidis.com.gr/shop/%CF%85%CE%AC%CE%BB...4%CE%BF%CE%BD%CE%BF/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79229 από geokatsa
ΑΧΙΛΛΕΑ γυρο γυρο στην σιδιρογονια εβαλα 1χ1,6 σολινα και κορδονι εξο το τζαμι στη μεση ,μεσα κορδονι και απο πανο ,γυρο γυρο λαμα 3 ποντους
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Axilleas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79594 από valsam

geokatsa έγραψε: Τωρα που πηρα φορα,κανω κενουργια προσοψη,την εχω στα σκαρια,αλλα δεν εχω χρονο γιατι δουλεβο προι βραδυ,μεχρι τησ 21 η ωρα 360 ημερεσ το χρονο.

Φιλε geokatsa μπραβο πολυ ωραια η προσοψη του τζακιου αλλα μιας και θα κανεις καινουργια προσοψη αλλαξε και τον μεσα θαλαμο που ζεσταινει τον αερα, ετσι οπως το εκανες παιρνεις ελαχιστα ενω μπορεις να παρεις πολλα,δες εδω για να παρεις μια ιδεα,
.
Εκμεταλευεσε μονο την ζεστη απο την πλατη ενω μπορεις να παρεις θερμοτητα απο την φλογα που χτυπαει επανω οπως επισης και απο τα καρβουνα κατω,σε ενα αεροθερμο τζακιου(χωρις πορτα) που εκανα περυσι απο τα καρβουνα κατω πυρονοταν και γινοταν πορτοκαλι χρωμα οι σωληνες του δικου μου.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #79610 από geokatsa
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.108 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ