Μετέτρεψα απλό τζάκι σε ενεργειακό με πατέντα: πως θα υπολογίσω τα kW;

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81470 από caftis
Πολυ ωραια κατασκευη μπράβο αν μπορείς κανε ενα προχειρο σκαρίφημα για το πως επιασες το τζαμι στην πορτα, περνω ιδεες για την δικιά μου κατασκευη.Ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81472 από geokatsa
την κατασκευη την κανω εγω.το τζαμι ειναι35χ65και εχει 80 ευρω εδω στην ΔΡΑΜΑ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": κροκος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81474 από geokatsa
Η κασα του τσαμιου ειναι απο σιδιρωγονια 3.5χ3.5 στη μεση της σιδηρογονιας,εχω μορφοσολινα 1χ1.5 κολιμενη επανω.το τζαμι καθετε στο νιχι τησ σιδιρογονιας,επανο σε υαλοκορδονη 0.5χ0.5,πανω απο το τζαμι παλι υαλοκορδονι,και πανω απο αυτο μια λαμα 3χ3 για να κραταη το συνολο,αλλα βιδομενο.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81543 από eliasger
Έχω μια απορία που μπορεί να είναι και χαζομάρα : δεν θα πάρει η σιδερογωνιά από την θερμοκρασία ;
γιατί μου φαίνεται μεγάλη .

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81566 από Gdevil
Στην νέα πόρτα (που φαίνεται πανέμορφη :cheer: ) τι διαφορετικό έκανες από την παλιά?

Πάντως στην παλιά δε φαίνεται κάποιο κορδόνι ή κατι άλλο που να στεγανοποιεί την πόρτα με την κάσα (ενώ το τζάμι φαίνεται πολύ καλά στεγανοποιημένο με την πόρτα)


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81613 από geokatsa
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.Στην νεα δεν εχω,εξωτερικη κασα 4χ4 με νιχι,εβαλα σιδιρογονια,4χ4 για να φενετε πιο λεπτη.η βαση,ειναι 4χ8 για πιο καλεστητο συνολο,και ολλα αυτα μαζι μου κανουν πιο μαγαλο,τζαμι και την πορτα του ,φυσηκα.η κασα δεν εχει κορδονι,ενο θα επρεπε,,αλλα και ετσι δεν μου καπνιζη.οσο για την σιδιρογονια,ειναι παχος3 χιλ,και δεν στραβονι απο την ζεστη.οταν την τελειωσω θα ξαναβαλλο φοτο,.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ