Τι γνωμη εχετε γι αυτο το τζακι?Να ειναι τοσο καλο

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111381 από liakjim
Ίσως εχεις δίκιο.

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111434 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Ο Asteris ειχε πει οτι ο Σαμουκατσιδης ειναι σοβαρος κατασκευαστής. Στην Αθήνα & Θεσσ υπάρχουν άτομα που κατέχουν το άθλημα. Θα μπορούσαν να το δούν αναμμένο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111436 από tas

ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ έγραψε: Ο Asteris ειχε πει οτι ο Σαμουκατσιδης ειναι σοβαρος κατασκευαστής. Στην Αθήνα & Θεσσ υπάρχουν άτομα που κατέχουν το άθλημα. Θα μπορούσαν να το δούν αναμμένο.


Ο Σαμουκατσίδης έχει την caminodesign.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111442 από alex_nous
Δυστυχώς οι Έλληνες κατασκευαστές τζακιών παραμένουν κατά την γνώμη μου αναξιόπιστοι και πανάκριβοι. Πλην ελαχίστων ίσως εξαιρέσεων. Πάντως αυτά τα χαρακτηριστικά που αναφέρονται είναι από αδύνατα έως λόγια του αέρα. Προσωπικά μετά από αυτά που έχω περάσει με το δικό μου Ελληνικό τζάκι και από αυτά που έχουν δει τα ματάκια μου από άλλους Έλληνες κατασκευαστές, δεν θα το έβαζα ποτέ σπίτι μου. Ελπίζω να είμαι εγώ λάθος...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111446 από dimlyk
για μισο βρε παιδια να δουμε ποσο καλα τα λεει
"Το Ενεργειακό Τζάκι ENERGY XK 3 αντικαθιστά πλήρως τον λέβητα πετρελαίου με πολύ καλύτερα ενεργειακά αποτελέσματα. "
αποδοση το τζακι 76% ο λεβητας απο 80και πανω !!!
"μας δίνει ίσως το μοναδικό τζάκι στον κόσμο με τόσο μεγάλη θερμική και οικολογική απόδοση. "
χωρις σχολια !!!!
για να μην αναφερω την ανακαλυψη της "κλιμακωτης τριτογενους"
χωρια που ο τροπος ποου περιγραφει για την τριτογενη παραπεμπει στην δευτερογενη
του χρονου ελπιχω καποιος να ανακαλυψει και την τεταρτογενη
Savvas
αυτο το πρωτο που γραφεις μου ειναι λιγο ακατανοητο οταν μιλαμε για χαρακτηριστικα τζακιου που δεν εχουν καμμια σχεση με την σωστη η οχι τοποθετηση .


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #134558 από Stathis3
Καλησπέρα εγώ έχω βάλει To enrgy XK3 anti tar www.kaminotechniki.gr/proionta/energeiak...rou-aera/xk3-antitar και είναι φοβερό, επειδή το έψαξα πριν δώσω τα ωραία μου λεφτά το τζάκι αυτό είναι όντως πατενταρισμένο παγκοσμίως και δεν δημιουργεί πίσσα. στο συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ