Προβλημα με παραδοση τζακιου απο LEROY MERLIN

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111826 από michalisgr
Παντα μα παντα να τα εχετε ΟΛΑ ΓΡΑΠΤΩΣ!! Ποτε μην αναπαυεστε στο τι θα σας πουνε στο ταμειο..
Απλα θα τους ζητατε αυτα που λετε προφορικα να τα γραψουν και στο Δελτιο Παραγγελιας απο το οποιο θα ζητησετε ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ αντιγραφο με σφραγιδα και ΠΑΝΤΑ με το ΟΝΟΜΑ του Πωλητη.. Ετσι θα ειστε 100% κατοχυρωμενοι να κανετε και μηνυση αλλα και στο ΣΥΝ.Τ.ΚΑΤΑΝΑΛ.

Εμενα π.χ. οταν αγορασα μια μπανιερα ηταν η συμφωνια μας να την ξεπακεταρουν να την ανεβασουν στον 1ο οροφο και να μου τη συναρμολογησουν επι τοπου.. Η Μεταφορικη δεν εκανε τιποτα απολα αυτα ΑΝ και τα εγραφε στο ΤΔΑ. Ε παιρνω και εγω τηλεφωνο στην εταιρεια τηλεφωνο που το αγορασα επι τοπου του λεω πως εχουν τα πραγματα εν συνεχεια ενημερωνω και το ατομα απο τη μεταφορικη... Αυτοι εννοειται πως αρνηθηκαν και τους λεω ΚΑΝΩ ΑΡΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ επικοινωνηστε με την εταιρεια (προμηθευτη) Μου λεω με στιλακι για δωσε το κινητο να κανω ενα τηλεφωνο, του λεω και εγω ΑΡΝΟΥΜΑΙ να σου δωσω το τηλεφωνο μου εκτος αν μου πληρωσεις την κληση με 5€ και του ειπα πως μεσα στο σπιτι μου δεν καπνιζουμε και να σβησει ΤΩΡΑ το τσιγαρο για θα το κανω καταγγελια.. Βγαζει τσατισμενος το κινητο του καλει την εταιρεια......... και με κατεβασμενο το κεφαλι κανει ακριβως αυτο που του ειχα πει εδω και τοση ωρα.

του λεω ευχαριστω παρα πολυ και φευγει..
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.050 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ