Bοηθεια για εγκατασταση invicta minos

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124022 από GeoTa
Εγώ δεν έχω κάποια λύση απλά διαβάζοντας το πρόβλημα που προέκυψε μου ήρθε η εξής σκέψη:

Πώς ξέρεις ότι η γωνιά που βλέπεις στα 5 μέτρα είναι 45 μοίρες και δεν είναι 60-70; Γιατί αν είναι 60 η 70 θα υπάρχει θέμα με τον καθαρισμό της καμινάδας καθώς θα είναι πολύ πιθανό σε αυτή τη γωνιά να παραμένουν
Υπολείμματα κρεοζωτου ακόμα και μετά τον καθαρισμό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124085 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
η γωνια σου λογικά είναι στα 6 μέτρα δηλαδή φτάνει η καμινάδα σου μεχρι την πλάκα και μετα κάνει γωνία !!σπάσε το καπάκι να δεις οτι ισχυει αυτό και αν είναι σπας την καμινάδα που είναι πάνω απο την πλάκα για να κάνεις την δουλεία σου!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #124389 από Στελιος1
Μακαρι να ηξερα κατι αλλο αλλα προσδιοριστηκε ηδη το τι μπορεις να κανεις. Εκει επανω κανονικα θελει ΤΑΥ καθαρισμου οποτε σπας την καπνοδοχο σε 2 τμηματα αλλα πολλα εξοδα και σε αφηνει και ο αλλος να κανεις δουλειες στο μπαλκονι του?
Ταμπερ δεν εχει? Τι ταμπερ λετε να μπει? Εγω θα εφτιαχνα μουφα συνδεσης εστιας-καπνοδοχου με κλαπε επανω της κλασικο με την αλυσιδα να κρεμεται, αργοτερα αν τελικα χρειαζοταν αυτο το κλαπε, θα μπορουσε να γινει αυτοματο ανοιγμα-κλεισιμο με την πορτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ