Προσπάθεια μετατροπής Ελληνικού τζακιού

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #121991 από Stavrax
Το τζάμι αντέχει στους 800°C. Αν έσπασε εξαιτίας του βερμικουλίτη, τότε το υλικό είναι καταπληκτικό και κάνει θαυμάσια δουλειά!
Πιο πιθανό το βλέπω να μην ήταν τοποθετημένο σωστά το τζάμι και να έσπασε για άλλο λόγο.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #122014 από gousan
συμφωνω με τον σταβραξ ...πιο ευκολα σπαει το μαντεμι παρα το τζαμι (εκτος και αν εχει διαφορες ποιοτητες και σαυτα)...
κατι edilcamin που ειναι εκρου απο μεσα τι υλικο ειναι αυτο?ξερει κανεις αν μπορουμε να βρουμε τετοιο υλικο και αν αξιζει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #122035 από panos79

Stavrax έγραψε: Το τζάμι αντέχει στους 800°C. Αν έσπασε εξαιτίας του βερμικουλίτη, τότε το υλικό είναι καταπληκτικό και κάνει θαυμάσια δουλειά!
Πιο πιθανό το βλέπω να μην ήταν τοποθετημένο σωστά το τζάμι και να έσπασε για άλλο λόγο.


το τζαμι του ειχε σπασει μια φορα (απο τα παιδια που πεταξαν κατι) κ εβαλε απο τα πιο φθηνα τα ψημενα οπως τα λενε εχουν 30ε περιπου διαφορα το μετρο..δε ξερω σε τι διαφερει απο τα αλλα τα ακριβα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #122295 από gkesi
Και μερικά βιντεάκια προς σχολιασμό. Εντάξει δεν κατάφερα και δευτερογενή τύπου Nordpeis αλλά νομίζω κάτι γίνεται.




Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #122377 από dinos2012
καλημέρα σε όλους τους φίλους εδώ μέσα.έxω πάθη πλάκα με τη φλόγα στο τζάκι σου φίλε μου.με 3 κούτσουρα όπως βλέπω.εγώ για να παρω το 1/10 της φλόγας σου .πρέπει να έχω τουλαχιστον 6 κουτσουρα..τα ξύλα ποτέ τα έχεις πάρει.από υγρασία πως πανε??σου στέλνω το mail μου .αν μπορείς γράψε μου το τηλ σου να μιλησουμε μπας και κάνω κάτι και με το δικό μου. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. Ευχαριστώ!
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by dinos2012.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #124901 από dark clown
φιλε gkesi καλησπερα!για πες μας εντυπωσεις απο το εγχειρημα σου?αξιζε τελικα ο κοπος?
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by dark clown.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ