Πλακοειδης εναλλακτης η δοχειο αδρανειας

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147757 από vagroul
Το πιο πιθανό από αυτά που βλέπω είναι να παω σε μια απλή συνδεσμολογια λόγω κοστους και πολυπλοκοτητας είτε με εναλλακτη είτε με Δ.Α. .αυτο που περιγράφεις με τα ρελεδακια και τις ηλεκτροβανες θα μπορει να γυρναει αυτόματα αν δεν χρησιμοποιώ το τζακι και ο χώρος θελει θερμανση στον λεβητα πετρ; με αυτη την συνδεση θα μπορουσα να χρησιμοποιήσω και τζακι με ανοιχτο δοχειο; το δικο σου τζακι ειναι με ανοιχτό η κλειστο δοχείο;

Στάλθηκε από το Lenovo A806 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147761 από Savvas
Ότι θέλεις μπορείς να κάνεις. Σε περιορίζει μόνο η φαντασία σου στο σχεδιασμό του πίνακα ελέγχου.
Ο Έλεγχος δεν έχει καμία σχέση με τον αν η πηγή σου, είναι με ανοιχτό ή κλειστό δοχείο, αυτό είναι υδραυλικός περιορισμός που αφορά στο συνολικό σχεδιασμό της εγκατάστασης. Ότι και αν επιλέξεις υδραυλικά, μπορεί να ελεγχθεί και να οδηγηθεί απο πίνακα. Ανάλογα με την εγκατάσταση σου, κάνετε τον κατάλληλο σχεδιασμό και μετά η υλοποίηση είναι εύκολη υπόθεση.
Εγώ έχω τζάκι με ανοιχτό Δ.Δ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147785 από vagroul
ok.εχεις δικιο στο οτι μπορεις να κανεις οτι θες και οτι μας περιοριζει μονο η φαντασια μας αλλα σαν ιδιωτες πρεπει να βρουμε και τον καταλληλο τεχνικο που να μπορει να μας τα κανει γιατι αλλιως θα καθομαστε να πριζουμε τους σχετικους με το επαγγελμα εδω μεσα στο φορουμ. πολλα πραγματα που εχω αναφερει σε τεχνικους και μου λενε πως δεν γινετε και οταν τους λεω πραγματα που εχω διαβασει εδω μεσα και σε αλλο σχετικο φορουμ ξαφνικα με κοιτανε λες και παω να τους παρω την δουλεια δεν το καταλαβαινω. σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149320 από greenpug
Είσαι σίγουρος΄ότι το τζάκι σου έχει απόδοση 26kw στο νερό;

Το δικό μας έχει απόδοση 25,5 από τα οποία 11 είναι στην ατμόσφαιρα και 14,5 στο νερό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ