K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7671 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
ειναι αυτο που σου ελεγα και γω απο την αρχη φιλε.εμενα αν βαλεις το χερι σου στις χαραμαδες της πορτας δεξια-αριστερα κανει ενα μικρο ρευμα αερα αλλα φενετε να σφραγιζει η πορτα γιατι κανει ενα μικρο "παφ"οταν την ανοιγω μετα απο λιγη ωρα χρησης.τωρα και μενα οταν βαζω μπρικετες ακομα και με κλειστο αερα εχουν αρκετη φλογα κατι που δεν ισχυει με τα ξυλα .αν παρεις τεχνικο να το δει σε παρακαλω πολυ να με ενημερωσεις γιατι εμενα μου λενε οτι ολα ειναι φυσιολογικα....!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7679 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα K-EVO Starfire 120

gousan έγραψε: ειναι αυτο που σου ελεγα και γω απο την αρχη φιλε.εμενα αν βαλεις το χερι σου στις χαραμαδες της πορτας δεξια-αριστερα κανει ενα μικρο ρευμα αερα αλλα φενετε να σφραγιζει η πορτα γιατι κανει ενα μικρο "παφ"οταν την ανοιγω μετα απο λιγη ωρα χρησης.τωρα και μενα οταν βαζω μπρικετες ακομα και με κλειστο αερα εχουν αρκετη φλογα κατι που δεν ισχυει με τα ξυλα .αν παρεις τεχνικο να το δει σε παρακαλω πολυ να με ενημερωσεις γιατι εμενα μου λενε οτι ολα ειναι φυσιολογικα....!!!!!!



Α! περιμενε ομως μηπως εγω βλεπω εντονες φλογες απο τις μπρικετες μεσα? κατσε να δω και στα ξυλα συμπεριφορα και θα ενημερωσω! Επισης ανοιξα την πορτα με το αλενακι να δω μηπως εχω φθαρμενο κορδονι, αλλα ειμαι οκ!

Σας ειπα δεν το πολυαναβω οποτε ειμαι ασχετος απο χουγια τζακιου! Στην σομπιτσα λεβητα ομως οτι θελετε, μεχρι και πατεντα εκανα για να ανεβασω χωρητικοτητα νερων και αποδοση!

Οπως και να εχει θα σε ενημερωσω μωλις αρχισει να σβηνει η φωτια και το επομενο ταισμα θα ειναι με σκετα ξυλα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7687 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα K-EVO Starfire 120
φιλε τελικα το σπιτι εφτασε 23.5 βαθμους και οι φλογες στα ξυλα δεν ειναι δυνατες!

Αρα μαλλον κατι παιζει με το συγκεκριμενο τζακι σου ή κατι λαθος εγινε στην τοποθετηση!?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7749 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
ξερει κανεις να μου πει γιατι ακουγετε ενας θορυβος σαν να ανοιγοκλεινη το κλαπε .εκει που καιει δηλαδη και φυσαει στο 3 ξαφνικα χαμηλωνει απο μονο του το βιντιλατερ (σε manual)και ακουγετε ενας θορυβος και μετα ξαναπαει στο 3

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7754 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα K-EVO Starfire 120
To καντράν αλλάζει νούμερο? Πάει πχ στο 2? Τότε κάτι έχει ο Tiemme. Αν μόνο το μοτέρ χαμηλώνει στροφές χωρίς να αλλάζει το καντρά, τότε αν δεν έχεις καμιά χαλαρή σύνδεση σε καλώδιο, αρχίζει να τα παίζει το μοτέρ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7775 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
χαμηλωνει ταχυτητα και μετα απο μερικα δευτερολεπτα ξαναπηγενει στο 3 που το ρυθμισα!!!!και ακουγετε κατι να χτυπαει λες και ανοιγοκλεινη το κλαπε!!!!στο κατραν λεει οτι ειναι στο 3!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.165 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ