K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7778 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα K-EVO Starfire 120
Ε, άρα η φτερωτή του μοτέρ κάπου βρίσκει λογικά. Μήπως η εισαγωγή του αέρα είναι πολύ χαμηλά στο πάτωμα και τράβηξε τίποτα μέσα? Άνοιξε την γρίλια και δες. Κάνας πόντικας μπορεί να μπήκε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7780 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
:ohmy: μη μου λες τετοια ρε αστερι μεσα στο σπιτι ειναι χαμηλα απο εξω αποκλειεται εχει ψηλη σητα στο στομιο.απο μεσα παλι δυσκολο να εχω ποντικια.λες να το κανει απο μονο του για να ξεκουραζετε το μοτερ???η μηπως απο συστολη διαστολη τιποτα????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7797 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα K-EVO Starfire 120
Μπα, ούτε ξεκούραση θέλουν τα μοτέρ, ούτε θα ξέραν τι να κάνουν. Μπορεί να σφίγγει και ο άξονας, είναι προστατευμένο από θερμοκρασίες εκεί που είναι, ή το αφήσαν στην τύχη του κάτω από την εστία?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #7809 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
δεν γνωριζω αν το προστατεψαν καπος....αν το ανεβασω εκεινη την ωρα που σταματαει ξανα δινει στροφες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #13616 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα K-EVO Starfire 120
φιλε Gousan επανερχομαι στο θεμα που ανοιξες, καθως στην επομενη σαιζον θα δουλεψει πολυ το τζακι και θελω να ειμαι ετοιμος απο τωρα.

Κατοικω πολυ κοντα στο εργοστασιο, οποτε μιλησα μαζι τους για το θεμα του οτι δεν μειωνεται η ενταση στις φλογες με τερμα κλεστη την εισαγωγή αερα, αλλά και του ταμπερ εξαγωγης.

Μου ειπαν οτι για να ρυθμισω την ενταση της καυσης θα πρεπει να εχω μονο την εξαγωγη καυσαεριων τερμα κλειστη, τους απαντησα οτι και παλι υπαρχει θεμα, καθως δεν μειωνεται πολυ η ενταση καυσης.

Η απαντηση τους ηταν οτι ειναι φυσιολογικο καθως μπαζει αερα η πορτα και να παω απο εκει σε λιγες μερες να παρω επιπροσθετο κορδονι και να μου δειξουν πως και που θα το βαλω.
Δεν ειπε τιποτε για κοστος αν και τον ρωτησα, οποτε θεωρω οτι θα γινει δωρεαν η δουλεια.

Αποτελεσμα δεν ξερω αν θα εχει στην περιπτωση σου, αλλα θα ενημερωσω το τοπικ σου παλι.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gousan

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14681 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
το προβλημα συνηθως σε ενεργειακα εχει να κανει με το ποσο καλα σφραγιζει η πορτα.
ειμαι περιεργος να δω ποσο θα καψει φετος με ξερα ξυλα.ας ελπισουμε οτι δεν θα ξεπερασει τα 6 κιλα την ωρα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.159 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ