Προβλήματα με λέβητες αερίου στις παγωνιές.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156934 από jnet
Επειδη δεν εχει συζητηθεί καθόλου στο energ εχει γίνει εναν χαμός τουλαχιστο στην Θεσσαλονίκη απο αυτά που ακούω με τους λέβητες αερίου που ηταν σε μπαλκόνια.

Βασικά ακουσα οτι οι λέβητες αυτοί ηταν για εγκατάσταση μεσα στο σπίτι οποτε δεν είχαν προδιαγραφές για να μη παγώνουν και τους εγκαταστουσαν εξω.

Γνωρίζει κανένας κατι επιπλέον?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156950 από Pasxalis
Ετσι ακριβως + οτι απο τις αρχες του αεριου η ελλαδα μας εβγαλε νομο να τα βαζουν εξω γτ δεν ειχαν εμπιστοσυνη οτι θα δουλεψει γενικα χωρις προβληματα το αεριο και πεθανει κοσμος και ενα ακομα σοβαρα λαθοι απο τεχνικους που εκαναν και κανουν οτιναναι δουλειες χωρις να ξερουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #156964 από dimlyk
καλες μονωσεις ...προστασια απο τον βαρδαρη ...κι αν κρινεται απαραιτητο αντιπαγωτικη προστασια στις σωληνωσεις και στο νερο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176811 από DOOM_NX
Τα έλεγα εγώ, τσακώθηκα με τη μάνα μου και τον εγκαταστάτη να βάλουν και τον δικό μας μέσα στο σπίτι, αλλά όχι. «Όλοι έξω τον βάζουν». Πφφφ... Μπανανία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176813 από rofos
Λόγω της δουλειάς μου ταξιδεύω 1-2 φορές το χρόνο Ολλανδία. Δεν έχω δει λέβητα αερίου σε εξωτερικό χώρο. Είναι εγκατεστημένοι μέσα στο σπίτι και συνήθως στο χώρο της κουζίνας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 9 Μήνες πριν #176814 από stergiosbik
Μα,και στην Ελλαδα επιτρεπεται να μπει ο λεβητας σε εσωτερικο χωρο.
Αρκει να τηρηθουν οι απαιτησεις ασφαλειας που οριζει ο νομος.
Οσοι παραπονιεστε οτι στις παγωνιες εχετε προβλημα με τον λεβητα ξανασκεφτειτε το.
Αν δεν μπορειτε να κανετε τα πολυ απλα και στοιχειωδη ετσι ωστε να μην εχετε προβλημα τωρα που ο λεβητας ειναι εξω,πως ειστε σιγουροι οτι μετα απο καποιο χρονικο διαστημα που θα εχετε τον λεβητα στο εσωτερικο του σπιτιου σας θα μεριμνειτε συνεχως ετσι ωστε ολες οι δικλειδες ασφαλειας να λειτουργουν στην εντελεια για να μην εχετε τιποτα θανατηφορα δυσαρεστα;
Απλη απορια εκφραζω.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ