Group Buy pellet 2012

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12581 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet

michalisgr έγραψε: καλημερα.πειτε μου ποσους τονους εχουμε μεχρι τωρα;θα ρωτησω γνωστο μου απο γερμανια να μου πει τιμη. γκουδελια;ειχα και εγω +2 καρμα και μου εκανες 0! ευγε αγορι μου


Πήγαινε στην 1η σελίδα του θέματος.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12592 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Group Buy pellet

giogud έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Και κάτι που θυμήθηκα.

Όλοι έχετε συνεργαστεί φέτος με διάφορους εισαγωγείς και εμπόρους. Ενημερώστε τους γι' αυτό που γίνεται στο φόρουμ. Εγώ έχω αρχίσει να το κάνω με όσους συνεργάστηκα και φάνηκαν σοβαροί ως επαγγελματίες. Πιστέψτε με, ΘΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΟΥΝ, ό,τι κι αν σας πούνε αρχικά. Θα μπουν στο φόρουμ και θα ψάξουν.
Σας ξαναλέω, για την επόμενη σεζόν θα μπει στον χώρο της εμπορίας του πέλλετ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ.
400 τόνοι σε ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ δεν είναι απλό πράγμα. Κυρίως το δεύτερο στοιχείο είναι το σημαντικότερο, για όποιον το καταλαβαίνει.
Αν πετύχει το εγχείρημα φέτος, του χρόνου θα μιλάμε για πάρα πολλούς τόνους, για να μην πω νούμερα.
Διαδώστε το...

Όχι πως είναι κάποια ποσότητα που δεν θα ενδιέφερε κάποιον, σίγουρα δεν με αφήνει αδιάφορο, αλλά 400 τόνοι είναι 3-4 μέρες δουλειά για 1 εργοστάσιο.


Συμφορουμίτες giogud και mega pellet θα χαρούμε να κάνετε κι εσείς προσφορές...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12603 από greco
Απαντήθηκε από greco στο θέμα Απ: Group Buy pellet
1. greco

2. χορτιάτης

3. 1 τόνο τώρα !! (θέλω μια καλή προφορά για να την βγάλουμε μέχρι το καλοκαίρι)

4. 24 τόννους για το καλοκαίρι
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12605 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Group Buy pellet

greco έγραψε: 1. greco

2. χορτιάτης

3. 1 τόνο τώρα !! (θέλω μια καλή προφορά για να την βγάλουμε μέχρι το καλοκαίρι)


ριξε μια ματια παρακάτω. Εχουν κάνει προσφορές και για τωρα
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...27&id=4853&Itemid=53

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": greco
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12660 από davidperry
Απαντήθηκε από davidperry στο θέμα Απ: Group Buy pellet
επειδη δεν παρακολουθησα τα τεκτενομενα στο group buy και μη θελοντας να χασω εξελιξεις... επαναδιατυπωνω διορθωνοντας οτι ..

davidperry

Ωραιοκαστρο

0 τωρα

7 τονους (καλοκαιρι)

ειμαι stand by

ευχαριστω

Πισσα και πουπουλα σε οσους ψηφιζουν τα μπλε και πρασινα λαμογια
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12665 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: Group Buy pellet
Ενημερώνω οτι υπολογίζουμε στο τέλος του μήνα να εχουμε καταλήξει με τι προσφορές οι οποίες αρχισαν να μαζεύονται. Παρακαλούμε για την υπομονή σας.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": maxsto
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.156 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ