Τζάκι μαντεμένιο που καπνίζει

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47084 από kostas tz
Απαντήθηκε από kostas tz στο θέμα Τζάκι μαντεμένιο που καπνίζει
καλημερα σε ολους θα ειθελα να κανω μια επισημανση.οταν καποιος κανει ενα τζακι ειναι αδιανοιτο να βαζει εσωτερικα υαλοβαμβακα η πετροβαμβακα και να αφηνει και πορσιδες ΕΓΚΛΗΜΑ!!!!!!γιατι οι υαλοινες που εχουν και τα δυο και οτι διποτε αλλο περιεχουν ειναι ακρος επικυνδινα για τον οργανισμο,εισερχονται στον οργανισμο με την αναπνοη και οτι συνεπαγεται μετα!!!γενικα οπου χρησιμοπηουντε αυτα τα υλικα πρεπη να ειναι καλα μονομενα!!!!!!!!!!

Η πειρα ειναι μια χτενα που την αποκτας οταν εισαι πια φαλακρος!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47086 από rivol
Απαντήθηκε από rivol στο θέμα Τζάκι μαντεμένιο που καπνίζει
Αυτό θα βοηθούσε στο να έχει καλύτερη κυκλοφορία ο αέρας μέσα από τον θερμοθάλαμο και σε συνδυασμό με αντίστοιχο μεγάλωμα των πάνω περσίδων μεγαλύτερη θερμότητα και ποιο γρήγορα στον χώρο. Αν όμως έχεις κάπου διαρροή δεν θα σου λύσει το πρόβλημα.

Αλέξης

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": panos78

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47266 από sefis
Απαντήθηκε από sefis στο θέμα Τζάκι μαντεμένιο που καπνίζει
ρε παιδια να σας ρωτησω κατι.εχω ενα τζακι μαντεμι κλειστο οταν ειναι κλειστη η πορτα κανενα προβλημα οταν ομως την ανοιγω ασχετα αν εχω παραθυρο η πορτα ανοιχτη αυτο γυριζει καπνο μεσα γιατι;και κατι αλλο το τζαμι θελει καθε μερα καθαρισμα.ειμαι 1 οροφο απο επανω καραγιαπυ και μετα η καμηναδα για 1,5 μετρο περιπου
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47274 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τζάκι μαντεμένιο που καπνίζει

sefis έγραψε: ρε παιδια να σας ρωτησω κατι.εχω ενα τζακι μαντεμι κλειστο οταν ειναι κλειστη η πορτα κανενα προβλημα οταν ομως την ανοιγω ασχετα αν εχω παραθυρο η πορτα ανοιχτη αυτο γυριζει καπνο μεσα γιατι;και κατι αλλο το τζαμι θελει καθε μερα καθαρισμα.ειμαι 1 οροφο απο επανω καραγιαπυ και μετα η καμηναδα για 1,5 μετρο περιπου


Προφανώς δεν έχεις σωστό ελκυσμό για κάποιο λόγο.Πόσα μέτρα είναι συνολικά η καμινάδα ? Είναι σίγουρο ότι η εγκατάσταση και η σύνδεση της με το τζάκι έχει γίνει σωστά ?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47277 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Τζάκι μαντεμένιο που καπνίζει

sefis έγραψε: ρε παιδια να σας ρωτησω κατι.εχω ενα τζακι μαντεμι κλειστο οταν ειναι κλειστη η πορτα κανενα προβλημα οταν ομως την ανοιγω ασχετα αν εχω παραθυρο η πορτα ανοιχτη αυτο γυριζει καπνο μεσα γιατι;και κατι αλλο το τζαμι θελει καθε μερα καθαρισμα.ειμαι 1 οροφο απο επανω καραγιαπυ και μετα η καμηναδα για 1,5 μετρο περιπου


μπορει και να μη παιζει ρολο, αλλά στον οροφο που ειναι γιαπι οπως λες, η καμινάδα σου ειναι εκτεθειμένη ή προστατευμένη από κρύο κτλ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47279 από sefis
Απαντήθηκε από sefis στο θέμα Τζάκι μαντεμένιο που καπνίζει
η καμιναδα εχει συνολιο υψος περιπου 6,5 μετρα και ολα ειναι σωστα απο οτι μου ειπαν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ