Ξεφλούδισμα χρώματος σε KRATKI ZUZIA

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156806 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Αυτό το παράπονο έγινε μια εβδομαδα μετά το δικό σου και εστειλαν απλά μπογιές στον πελάτη !!
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156809 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Re:Ξεφλούδισμα χρώματος σε KRATKI ZUZIA
Πωπω Δημήτρη, δεν μπορώ να το πιστέψω για τις kratki.
Από κοντά με είχαν εντυπωσιάσει. Φαινόντουσαν πολύ ποιοτικές. Μάλλον ήταν άλλη φουρνιά Ε?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156812 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
δεν μπορείς να βγάζεις 2 μοντέλα καινούργια ανά 2-3 μήνες και να μην τα δοκιμάζεις για ενα εύλογο χρονικό διάστημα !!να μπορείς να βγάζεις συμπεράσματα για την μπογιά ,το τζάμι ,την αεροκουρτίνα ,την καταπόνηση απο την θερμοκρασία ,την υπερθέρμανση λόγο υπερβολικού ελκυσμού και άλλα πολλά .όλα αυτά τα τζάκια είναι παραλλαγές των αρχικών μοντέλων και με πιστοποιήσεις που έβγαλαν οι ίδιοι.αυτό είναι το μόνο μου λάθος σαν επαγγελματίας οτι έπρεπε να εχω δει απο την αρχή ποιος υπογράφει τις πιστοποιήσεις .Αν το γνώριζα απο την αρχή δε θα υποστήριζα ενα τέτοιο προϊόν με τίποτα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156813 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
" Ίσως ο πελάτης να χρησιμοποιεί κάποιο είδος χημικού απευθείας στην εστία και στο τζάμι (Θα πρέπει να γνωρίζει για παράδειγμα ότι το καθαριστικό για ενεργειακές εστίες πρέπει να απλώνεται σε μαλακό ξεσκονόπανο και μόνο τότε μπορεί να καθαρίσει το γυαλί)."
Να τους ζητήσεις να σου δείξουν σε ποιο σημείο ακριβώς το αναφέρει το manual τους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156819 από konstantinos.n

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: Αυτό το παράπονο έγινε μια εβδομαδα μετά το δικό σου και εστειλαν απλά μπογιές στον πελάτη !!


Σε εμένα μάλλον τους τελείωσαν και οι μπογιές !!!
Τους έστειλα ένα τελευταίο μήνυμα αλλά δεν ελπίζω για πολλά...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157651 από konstantinos.n
Η τελευταία απάντησή τους ήταν, αν θέλω να μου στείλουν σπρέι...
Φυσικά και δεν το δέχτηκα. Για μένα απαράδεκτη η όλη συμπεριφορά τους κάτι το οποίο δείχνει προς τα που κινείται η εταιρεία. Κρίμα... Ευχαριστώ παιδιά πάντως για το ενδιαφέρον .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.104 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ