Τιμες για ελεγχο οχι σωστα τοποθετημενης κασσετας

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157236 από liakjim
Ο εξωτερικός αέρας μπορεί να είναι όπου θέλει στη φούσκα.
Βασικά μπορεί να είναι και όπου θέλεις στο σπίτι απλά βολεύει εκεί για να μην νιώθεις κρύα ρεύματα.

Το παταρακι δεν είναι απαραίτητο, παρά μόνο αν έχεις πολυυυυυ ψηλό ταβάνι ή τίποτα ξύλα.

Σε κάθε περίπτωση, μπορείς να το κάνεις και μόνος σου ή με φίλο που ξέρει αλλιώς με ένα μεροκάματο ενός γυψοσανιδα δλδ ελάχιστα χρήματα.

Νομίζω ότι δεν χρειάζεται κάτι.

Μπορείς να σηκώσεις φωτογραφίες όπως είναι τώρα?


Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384
Last edit: 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν by liakjim.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157240 από harisf


Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157241 από harisf


Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157247 από liakjim
Μια χαρά είναι. Απλά τσέκαρε ότι οι μικρές περσίδες πάνω, έχουν τις διαστάσεις που θέτει ο κατασκευαστής στο manual.

Το τζάκι αυτό, αν το καις συνέχεια με καλά ξύλα, δεν θα έχει πρόβλημα να ζεστάνει 100τμ σπίτι.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157261 από harisf
100τμ ε??μακαρι να κανω οχι σωστη χρηση εγω καινα ειναι οκ το τζακι...γιατι εμενα τα 30τμ που ειναι ο χωρος και οπως ειπα ψηλοταβανος 3,8 παει μεχρι 18 σε υψος 1,8 πιθανο να εγλωβιζεται ψηλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157265 από ΑΝΕΣΤΗΣ98

harisf έγραψε: 100τμ ε??μακαρι να κανω οχι σωστη χρηση εγω καινα ειναι οκ το τζακι...γιατι εμενα τα 30τμ που ειναι ο χωρος και οπως ειπα ψηλοταβανος 3,8 παει μεχρι 18 σε υψος 1,8 πιθανο να εγλωβιζεται ψηλα

Αυτό που λες είναι. Εγκλωβίζετε ψηλά. Ανέβα σε μια σκάλα και θα δεις ότι κοντά στο ταβάνι μπορεί να έχει και 28-30 βαθμούς. Αν έχεις στο χώρο κλιματιστικό ιδιαίτερα από την πλευρά του τζακιού βάλτο στον ανεμιστήρα να κατεβάσει τον ζεστό αέρα κάτω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ