Έντονη Μυρωδιά σε ενεργειακό τζάκι!!!

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161747 από faistos
Καλησπερα. Οτι σου εχουν πει παραπανω ειναι απολυτως σωστα αλλα εγω εχω μια απορια βλεπωντας τον πετροβάμβακα στις φωτογραφιες. Ειναι αυτος ντυμενος με αλουμινιο η ειναι σκετος πετροβαμβακας γιατι αν ειναι σκετος τοτε η μυρωδια ειναι απο εκει σε συνδιασμο με οτι εχουν αναφερει πριν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161748 από akisstam

faistos έγραψε: Καλησπερα. Οτι σου εχουν πει παραπανω ειναι απολυτως σωστα αλλα εγω εχω μια απορια βλεπωντας τον πετροβάμβακα στις φωτογραφιες. Ειναι αυτος ντυμενος με αλουμινιο η ειναι σκετος πετροβαμβακας γιατι αν ειναι σκετος τοτε η μυρωδια ειναι απο εκει σε συνδιασμο με οτι εχουν αναφερει πριν

Καλησπέρα, ειναι εοενδεδυμενος παντου με αλουμινοφυλο

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161749 από dragonfly
Φιλε akisstam οπως λες το τζακι εχει δουλεψει αρκετες φορες,γνωριζεις μηπως αν το εχουν "ψησει" στα ορια του μετα την τοποθετηση? αν οχι και εφοσον εχεις καθαρη καμιναδα μπουμπουνισε το με ξερα ξυλα για κανα δυωρο με ανοιχτες ολιγο τις μπαλκονοπορτες μη και να δουμε αν θα ξαναμυρισει.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": akisstam

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161750 από akisstam

dragonfly έγραψε: Φιλε akisstam οπως λες το τζακι εχει δουλεψει αρκετες φορες,γνωριζεις μηπως αν το εχουν "ψησει" στα ορια του μετα την τοποθετηση? αν οχι και εφοσον εχεις καθαρη καμιναδα μπουμπουνισε το με ξερα ξυλα για κανα δυωρο με ανοιχτες ολιγο τις μπαλκονοπορτες μη και να δουμε αν θα ξαναμυρισει.

Dragonfly ειναι το πρωτο που μου πανε και εκανα και το καψα 3-4 φορες δυνατα και με ανοιχτες τις μπαλκονοπορτες αλλα τιποτα...σιγουρα εχει λαθη εκ κατασκευης οτι αφορα την εισροη- εκροη με την κυκλοφορια του αερα οποτε αναγκαστικα πρεπει να διορθωθεί

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161752 από popovitis
Γιατί δεν δοκιμάζεις, πριν βγάλεις τον πετροβάμβακα, να ανοίξεις τρύπα στο σημείο που θα μπει ούτως η άλλως η κάτω περσίδα, για να δεις αν αυτό λύνει το πρόβλημα της μυρωδιάς; Ότι βγάζεις από εκεί πίσω είναι νομίζω δύσκολο να ξαναμπεί.

Η καμινάδα είναι σημαντικό να αλλαχθεί για λόγους ασφαλείας.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": akisstam

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161755 από akisstam

popovitis έγραψε: Γιατί δεν δοκιμάζεις, πριν βγάλεις τον πετροβάμβακα, να ανοίξεις τρύπα στο σημείο που θα μπει ούτως η άλλως η κάτω περσίδα, για να δεις αν αυτό λύνει το πρόβλημα της μυρωδιάς; Ότι βγάζεις από εκεί πίσω είναι νομίζω δύσκολο να ξαναμπεί.

Η καμινάδα είναι σημαντικό να αλλαχθεί για λόγους ασφαλείας.

Λες? Πιστευω οτι θα φερνει full κρυο μεσα χορις να αλλαξω την περσιδα απο πισω του μπαλκονιου με μια που να ανοιγοκλείνει...Μακαρι να την γλιτωσω μονο με αυτό γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να σπαω και να ξανακολλαω και να βαφω γυψοσανιδες...Σε αυτο το περβαζακι κατω λεω να ανοιξω μια 33 χ 20 οσο είναι κ η απο πάνω της εξαγωγης...κόβεται ευκολα η γυψοσανίδα?

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ