Ελληνικές μηχανές για παραγωγή pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #96482 από AMBIENTES
Χθές επισκεύτηκα την έκθεση που γίνεται εδω στη Λάρισα και είχε και κάποιες πελλετοπρέσες που μου είπανε ότι τις φτιάχνουνε οι ίδιοι όπως και τους σφυρόμηλους που είχανε.Εάν όντος ήτανε δικιά τους κατασκευή ήτανε πολύ καλή και σε σχέση με την τιμή τους.Μου είπανε για 20 ίππους πρέσα και 20 ίππους καταστροφέας και σφυρόμυλος μαζί 5.000e.Η παραγωγή ήτανε για 200-300 κιλά την ώρα και σε αυτό τον ρώτησα εάν είναι σίγουρος και μου απάντησε να του πάω πριονίδη εκεί που φτιάχνει της μηχανές να μου κάνει και επείδηξη.Μόλις ξαναπάω θα προσπαθήσω να βγάλω και φωτογραφίες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #96488 από john88s
Δεν πρόκειται να βγάλεις 200-300 κιλά την ώρα.

Άμα ήταν έτσι με 20.000 ευρώ θα αγόραζε κάποιος 4 τέτοια σετ και θα έφτιαχνε εργοστάσιο 1 τόνου την ώρα!!!!! Ε δεν γίνεται αυτό!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #96559 από AMBIENTES
Και σε μένα φάνηκε παράξενο αυτά τα κιλά και την πέμπτη που θα ξαναπάω μια βόλτα θα ξανακάνω μια συζήτηση.Αν μου ξαναπεί τα ίδια θα προσπαθήσω να βρώ 100-200 κιλά πριονίδι και θα πάω να μου κάνει ζωντανεί δοκιμή,αλλιώς με τα λόγια δεν γίνεται.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #96738 από chris lam
Φιλαράκι η εταιρία που αναφέρεσαι έχει έδρα Μακρυχώρι ?
Γιατί αν ειναι αυτος που εχω στο νου μου τα εχω δει απο κοντα

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #96808 από AMBIENTES
Ναι είναι στο Μακρυχώρι και τον επισκεύτηκα πάλι σήμερα.Και φώτο όπως είχα υποσχεθεί.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #96809 από AMBIENTES
Η πρώτη είναι για παραγωγή 100-150 κιλά,η δεύτερη είναι κλαδοτεμαχιστής και σφυρόμυλος μαζί για παραγωγή πάνω απο 400 κιλάκαι η τρίτη είναι για τρακτέρ και δεν ρώτησα παραγωγή.Το κινητό μου <<έφαγε>> μια φώτο αυτή με την μεγάλη πρέσα για παραγωγή 300-350 κιλά.Μου είπε κιόλας αν θέλω να του πάω ότι κλαδέματα θέλω(στεγνά ενοείται)να μου κάνει επιτόπου επείδηξη στο μαγαζί.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ