Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71352 από kritikos
Απαντήθηκε από kritikos στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα
καλοδούλευτα!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71372 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

mastoras έγραψε:

mastoras έγραψε: Κρατήστε την όρεξη σας.....έστω και εάν πρόκειται για λιμοκτονία. :lol:

Σε ελάχιστες ημέρες, και μέχρι τέλος του μηνός, ξεπακετάρουμε, μοντάρουμε, θρυματίζουμε, πρεσάρουμε σε μια ημερήσια γιορτή του "πελλετοφτιάχτη"

Αναμένετε την πρόσκληση.....σύντομα στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ;)

Στο παρακάτω link η λίστα με τα μηχανήματα, και ο προμηθευτής μας.

www.promex.gr/products/pellet-machines

Η ομαδική αγορά ολοκληρώνεται μέχρι τέλος του μηνός, και ότι έχουμε πει μέχρι σήμερα ισχύει.


Απρίλιος 2012 .........Ιανουάριος 2013 η αναμονή έλαβε τέλος.

Τα μηχανήματα που ζήτησαν τα μέλη του energ.gr, μέσω της ομαδικής αγοράς, βρίσκονται πλέον στις αποθήκες της εταιρίας.

μαστορα καμια φωτο δεν υπαρχει απο της πρεσσες?και ποσο σας βγηκε η καθε μια?να ξερω αν μου πιασουνε το κ@λ@....χαχαχα

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71379 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα
Αύριο βγαίνουν από τα κουτιά, μοντάρονται, και ξεκινούν οι δοκιμές από την επόμενη εβδομάδα. :)

Φώτο από αύριο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71391 από xrysafis72
Απαντήθηκε από xrysafis72 στο θέμα Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

mastoras έγραψε: Αύριο βγαίνουν από τα κουτιά, μοντάρονται, και ξεκινούν οι δοκιμές από την επόμενη εβδομάδα. :)

Φώτο από αύριο.

καλοδουλευτα τα εργαλεια!!!!για τιμη δεν μου απαντησες!!!!ελπιζω να μπορω να ερθω και εγω στην γιορτη ?κοντα ειμαι ,απο δραμα.

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72461 από mitsos740
Απαντήθηκε από mitsos740 στο θέμα Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα
Καλησπέρα σε όλους.

Υπάρχει κάποιος απο αττική η βοιωτία που να έχει πάρει μηχανιμα και να είναι διαθέσιμος για επισκεψη επιδειξη;

Ψάχνω να δω και εγώ τι θα κάνω με πελλετομηχανή.
Όσο για τεμαχιατή και σφυρόμυλο σχεδιάζω ένα μόνος μου να μπαίνει σε τρακτέρ. Θα ειπναι μεγάλος και σριβαρός θέλω να έχω αξιοπιστία. Εκτως απο πέλλετ θα χρισημοποιηθέι για κομποστοποίηση.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72565 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Αγορά πελλετόπρεσας απο Κίνα

xrysafis72 έγραψε: μαστορα καμια φωτο δεν υπαρχει απο της πρεσσες?και ποσο σας βγηκε η καθε μια?να ξερω αν μου πιασουνε το κ@λ@....χαχαχα


Για τις τιμές ακόμα δεν ξέρουμε, θα το μάθουμε όταν έρθει η ώρα να πληρώσουμε για τις πάρουμε. :lol:

Αυτό που μας ενδιαφέρει τώρα είναι να δούμε ποια τελικά μηχανή ταιριάζει στον καθένα μας. :dry:


7KW .....η 11KW με μειωτήρα και τριπλά ρόλλερ σε κίνηση ?



7KW.....η 11KW με μειωτήρα και διπλά ρόλλερ σε κίνηση ?



.....μήπως η 7KW με την μήτρα σε κίνηση και μοτέρ χωρίς μειωτήρα θα ήταν μια καλή και αξιόπιστη λύση που αφορά την πραγματική παραγωγή πέλλετ για ιδιόχρηση ?

Χοντρικά μπορώ να σας αναφέρω ότι η μεγαλύτερη μηχανή που είδα στα κουτιά κοστίζει κοντά στα 3.000€ ......και εάν κρίνω από την υπόλοιπη αγορά, νομίζω ότι μιλάμε για μισή τιμή. :woohoo:
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ