Παραγωγή πέλλετ (pellets) για ιδιόχρηση

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11743 από mastoras
Εγω θα έλεγα OANNHSEA να περάσεις από τον Ασπρόπυργο πρώτα, να ρίξεις μια ματιά σε αυτό που βλέπουμε στο βίντεο. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11745 από γιωργος
ναι βρε ΓΙΑΝΝΗ καλα λεει ο μαστορας δες το αυτο εσυ που ξερεισ!!

μαστορα ποσο βγενει αυτο μανυ??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11751 από OANNHSEA

Εγω θα έλεγα OANNHSEA να περάσεις από τον Ασπρόπυργο πρώτα, να ρίξεις μια ματιά σε αυτό που βλέπουμε στο βίντεο

Άντε να κάνω τη θυσία, εάν με αφήσουν να τη δω από κοντά...
Άλλα να ξέρεις θα χρωστάς και εσύ μπουγάτσες... :P :P :P :P

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11752 από mastoras
Καλύτερα θα ήταν να βρεθείς εκεί απεσταλμένος του energ.gr με σκοπό να δεις κατά πόσο αξιόπιστα είναι τα εργαλεία γιατί υπάρχει ενδιαφέρον για μαζική αγορά.

Αν και ο νεαρός Γιώργος που μίλησα μαζί του, εκεί στο μηχανουργείο ενημερώθηκε για το energ.gr, παρόλα αυτά κάποιος πρέπει να μας εκπροσωπήσει.

Είμαστε έτοιμοι να "χώσουμε" εκατοντάδες δολλάρια στις χούφτες των Κινέζων για αγορά 11 μηχανημάτων χωρίς το παραμικρό ίχνος εγγύησης, καλής λειτουργίας, κτλ.....μέχρι που μπορεί να μας δαγκώσουν και τις προκαταβολές. :dry:

Για αυτό το ρίσκο κερδίζουμε ένα σημαντικό πόσο στην αγορά τους. Οπότε 5 πάνω ....5 κάτω μπορούμε να τα βρούμε.

Ο φίλος Γιωργάκης μου είπε ότι μπορεί να φτιάξει και PTO πρέσα, στα μέτρα που θέλει ο καθένας μας.

Όσο για τις μπουγάτσες, δώσε μου την διεύθυνση σου, να σου στείλω αύριο 3λαμαρινές μπουγάτσα με τυρί, σπανάκι, και κιμά......με κρέμα έχετε άφθονη εκεί στην Αττική. :silly:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11818 από jose pelleto
Πληθαίνουν διαρκώς τα βίντεο με νέους πελλετοπαραγωγούς στην Ελλάδα.
Ενα μεγάλο μπράβο σ'ολους!!!!!!


Οι σοφοί άνθρωποι μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν, οι ανόητοι επειδή πρέπει να πουν κάτι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11832 από mastoras
Αυτό είναι να είσαι αγρότης, και να ζεις στο χωριό.

Μπορείς να έχεις χίλια περισσότερα καλά από έναν που ζει και εργάζεται στην Πόλη.

Ο ένας απολαμβάνει την ομορφιά και τη υγεία που σου προσφέρει η φύση, η άνεση της αυλής, του σπιτιού, του τρακτέρ, του αγροτικό, τους φίλους γείτονες, τις 4 εποχές του χρόνου, .......ενώ ο άνθρωπος της πόλης, ξοδεύει τον περισσότερο πολύτιμο χρόνο του, για να βλέπει στον καθρέπτη κάθε μέρα εάν χρωματικά ταιριάζει η μπλούζα με το παντελόνι και τα παπούτσια που φόρεσε.

Πίκρα....... :blush:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.225 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ