Προτάσεις και επισημάνσεις

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #44970 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Ναι αλλά εσύ επειδή έχεις ψάξει το θέμα μπορεί να ξέρεις ποιά είναι πραγματική προσφορά.Ένας που άρχισε να ψάχνει χτές μπορεί να βρεί 2 τιμές και να προτείνει την πιό χαμηλή.Αποτέλεσμα ? Πολύς κόσμος θα μπορούσε να βρεί ακόμη χαμηλότερες τιμές αλλά με την λάθος προτροπή παρασύρθηκε.Ένα παράδειγμα είναι αυτό.2ο παράδειγμα είναι πως ο κάθε κρυφο-έμπορος μπορεί να προφασίζεται τον ιδιώτη που βρήκε προσφορά και να κάνει διαφημίσεις συνέχεια.Ξέρω τον σκοπό που το λές και τον καταλαβαίνω αλλά μπορείς να το κάνεις αυτό και στο κατάλληλο θέμα κάθε φορα.

Τώρα για το συντονισμό.Πές μου τον τίτλο και σε ποιά κατηγορία το θες και γράψε μου ακριβώς στη δεξιά μεριά κάθε σχολίου που έχει έναν 5ψήφιο αριθμό.Ποιά σχόλια θέλεις να μετακινηθούν.

πχ.41232,41242 κλπ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45019 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Τίτλος: "Θέρμανση για μονοκατοικια 120τμ" (ειναι και κοντα σου - Αλμυρό)

Σχόλια : 35880, 35896, 35904, 35909, 35910, 35912, 35922, 35925, 35931, 35944, 35949, 35951, 35953, 35958, 35959, 35963, 35966, 35968, 35984, 35990, 35994, 35999, 36012, 36017, 36043, 36050, και 36063

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45033 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Κάνε λίγο ένα check και πές μου άν είναι όλα οκ .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45070 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

Sp4wN έγραψε: Κάνε λίγο ένα check και πές μου άν είναι όλα οκ .


Όλα ΟΚ
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by GeoTa.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45072 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις
Χαίρομαι .Καλή συνέχεια :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45476 από IOCTL
Απαντήθηκε από IOCTL στο θέμα Προτάσεις και επισημάνσεις

jnet έγραψε:

IOCTL έγραψε:

jnet έγραψε: Εχουμε ψηφοφορίες οπως αυτή στην αρχική σελίδα του Forum.

Δημιουργούμε ενα θέμα με ψηφοφορίες που προτείνουμε. Θα τις βλεπει η ομάδα αξιολόγησης και θα αποφασίζει πως και αν θα μπαίνει.

πατηστε στο παρακάτω link
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...4014&Itemid=53#44014


Νομίζω θα ήταν πιο άμεσο και πιο αποτελεσματικό να μπορούσε ο καθένας να ξεκινήσει ψηφοφορία σε νέο θέμα. Αν το θέμα του ερωτήματος είναι ανάρμοστο/άσχετο τότε οι admins θα μπορούσαν να το σβήσουν.

Anyway, ευχαριστώ.


Δεν υπάρχει πρόβλημα σε αυτό που ζητάς θα το κοιτάξουμε γιατί στο Forum φαινεται η επιλογή ενεργοποιημένη στις ρυθμίσεις αλλά οντως δεν εχω βρεί πως λειτουργει.



Βρήκατε καμία άκρη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ