Kατασκευή πόρτας με αερόθερμο τζακιού

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75266 από dimlyk
η γνωμη μου ειναι οτι τα λεφτα δνε ειναι για πεταμα ... εκτος κι αν σφυριζει ενοχλητικα και σε χαμηλες ταχυτητες οποτε ,,ισως ειναι προτιμοτερο να προσθεσεις κανα σωληνα αν ειναι φυσικα εφικτο αντι να πεταξεις το μοτερακι :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75269 από pantelis1973

caftis έγραψε: Το μοτερ το επελεξα μετα απο ψαξιμο συμφονα με ποσα m3 αερα ηθελα για το σαλονι μου ωστε να ανανεωνετε ο αερας 3 φορες την ωρα.Τωρα για το αν αποδηδει καλητερα η οχι που το μοτερ ειναι εξω δεν ξερω απλα ηθελα να μπαινει φρεσκος αερας στο σπιτι και οχι να ανακηκλωνω τον ηδη ζεστο.Με καλα ξυλα μου κραταει το σαλονι στους 20.5c και ειναι περιπου 75m2.


Τον θερμαινεις μονο με το αεροθερμο; Πόσα ξυλα καις περιπου και πόσες ωρες το καις την ημερα και το σαλονι σου εχει 20.5?
Ελπιζω να μην σε ζαλίζω.. :)

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75272 από caftis
Το θεμα ειναι οτι καποιες φορες ενω δεν εχω αλλαξει τις στροφες το σφυριγμα εξαφανιζετε και επανερχετε σε ασχετο χρονο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75273 από caftis

pantelis1973 έγραψε:

caftis έγραψε: Το μοτερ το επελεξα μετα απο ψαξιμο συμφονα με ποσα m3 αερα ηθελα για το σαλονι μου ωστε να ανανεωνετε ο αερας 3 φορες την ωρα.Τωρα για το αν αποδηδει καλητερα η οχι που το μοτερ ειναι εξω δεν ξερω απλα ηθελα να μπαινει φρεσκος αερας στο σπιτι και οχι να ανακηκλωνω τον ηδη ζεστο.Με καλα ξυλα μου κραταει το σαλονι στους 20.5c και ειναι περιπου 75m2.


Τον θερμαινεις μονο με το αεροθερμο; Πόσα ξυλα καις περιπου και πόσες ωρες το καις την ημερα και το σαλονι σου εχει 20.5?
Ελπιζω να μην σε ζαλίζω.. :)

Αυτες τις μερες για δοκιμη καιω μονο το τζακι περιπου 20~30κιλα για 14 ωρες λειτουργιας.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pantelis1973

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75277 από dimlyk
σε καποια συγκεκριμενη ρυθμιση γινεται αυτο η ασχετα σ οποια ναναι?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75281 από caftis
Σε οποια ναναι,σταματαει και επανερχετε.Γι αυτο θελω να παρω γνωμες πριν κανω οτιδηποτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ