Χρώματα εσωτερικού & εξωτερικού χώρου

Περισσότερα
8 Χρόνια 8 Μήνες πριν #147609 από sdf
Μια και είναι περίοδος που οι περισσότεροι αποκαθιστούν ζημιές απο το χειμώνα / ανακιανίζουν δωμάτια στο σπίτι και επειδή και εγώ ετοιμάζομαι να βάψω εξωτερικό τοίχο βορειοδυτικό μέχρι 8 μέτρα ύψος, βαμμένο μία φορά προ 9 χρόνια, θέλω να ρωτήσω ποιά θεωρείτε καλύτερα και γιατί?
Επίσης συμβουλές και ιδέες για βάψιμο ψηλών τοίχων εκτός ψηλής σκάλας (δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί στην δικιά μου περίπτωση αφού στο τοίχο είναι κολλητό το σπίτι του γείτονα με σκεπή απο ελλενίτ- άρα δύσκολο να πατήσει σκάλα).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 8 Μήνες πριν #147613 από jnet
Εγώ σε Marmoline που είχα βαλει στον εξωτερικό σοβά χρησιμοποίησα τσιμεντόχρωμα απο την παρακάτω εταιρεία και εμείνα πολύ ικανοποιημένος. Είναι και φίλοι τα παιδιά που εχουν την εταιρεία και τους εχω κανω το site. www.barryjohnson.gr/el/

Το εχω 10 χρόνια βαμένο και νοιωθω οτι θα αντέξει και αλλα 10. Εβαλα και καποια ριτίνη πριν περασω το χρώμα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 8 Μήνες πριν #147641 από salamyconos
www.berling.gr/pd/monostop-1237.htm?lang=el&path=-1713502330
Εχω βάψει με αυτο μονοκατοικία στη Σαλαμίνα, διαμπερής, πριν 13 χρόνια και αντέχει ακομα.
Πέρσι λέγαμε να βάψουμε αλλο χρωμα γι αλλαγή,και μας έλεγαν όλοι οτι ειναι ανούσιο αφού το χρωμα δεν εχει το παραμικρό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 8 Μήνες πριν #147649 από dimlyk
βαλε οποιο επωνυμο χρωμα θες η βρισκεις καπως φτηνοτερο
σημασια εχει η προετοιμασια και οι συνθηκες περιβαλλοντος
οδηγιες βρισκεις μπολικες στο ιντερνετ αν υπαρχουν υγρασιες σαθρα κλπ
και θα χρησιμοποιησεις ακρυλικο σε σοβα εξωτερικα και πλαστικο εσωτερικα
προσοχη εξωτερικα οχι οικολογικα χρωματα σε κανενος ειδους επιφανεια ουτε μονωτιοκα αν δεν υπαρχει ιδιαιτερος λογος και φυσικα προσοχη αν υπαρχουν υγρασιες


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ