Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47539 από stavrosf1
Απαντήθηκε από stavrosf1 στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
καλημερα σε ολους . ειμαι καινουργιος στο forum και θελω να ρωτησω για μπρικετες 1 τονο τιμες και προσφορες η και εκπτωσεις στα μελη του forum .ευχαριστω email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47553 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)

stavrosf1 έγραψε: καλημερα σε ολους . ειμαι καινουργιος στο forum και θελω να ρωτησω για μπρικετες 1 τονο τιμες και προσφορες η και εκπτωσεις στα μελη του forum .ευχαριστω email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Σταύρο καλωσήλθες. Δεν υπάρχει τίποτα παραπάνω απ' ότι διαβάζεις σε αυτό το νήμα καθώς και σε δυο άλλα που αφορούν μπριγκέτες. Το καλύτερο νομίζω είναι η τιμή της Μαλακάσας 260€, αν μιλάμε για Αθήνα, και έχει κινητό τηλέφωνο γραμμένο σε προηγούμενο ποστ ή από Θεσσαλονίκη από την Hellenicecofuel. Οι πολύ πιο φθηνές αφορούν ολόκληρο φορτίο 24 τόνων και είναι σχεδόν ακατόρθωτο, πιστεύω, να μαζευτεί μια τέτοια ποσότητα.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dmtr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47699 από cantona
Απαντήθηκε από cantona στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
Χθες πήρα μερικά κιλά από την Αυστριακή για να κάνω τις δοκιμές μου.
Σίγουρα ανάβει ποιο γρήγορα από το ξύλο και έχει μεγαλύτερη θερμική ισχύ,το αισθάνομαι από την ακτινοβολία στο τζάμι.Έχει μεγαλύτερη φλόγα και κρατάει κοντά στην 1 ώρα με δυνατή φλόγα,μετά θέλει συμπλήρωμα.
Θα συνεχίσω τις δοκιμές μου το ΣΚ αλλά καταλήγω μέχρι στιγμής στο συμπέρασμα πως είναι αρκετά ακριβές σε σχέση με το ξύλο και τα πλεονεκτήματα που προσφέρουν.Το πολύ πολύ να πάρω μισό τόνο στα 160€ και να τα έχω για ειδικές περιπτώσεις(γρήγορο και άμεσο άναμμα).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47862 από stavrosf1
Απαντήθηκε από stavrosf1 στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
παιδια ευχαριστω για την απαντηση .στην λαμια περιπου 350 ο τονος .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48644 από δημητριαδης
τελιικα η αυστριακη μπρικετα ειναι καλη?
βγαλαμε κανα συμπερασμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48844 από stavrosf1
Απαντήθηκε από stavrosf1 στο θέμα Απ: Τιμές για Μπρικέτες (Briquettes)
παιδια καλησπερα εχει καποιος να μου στειλει μαγαζι απο λαμια και πανω η site για μπρικετα σε καλη τιμη ακουσα θεσσαλονικη 195 + φπα απο καποιο αλλο μελος και θελω διυθυνσεις η τηλεφωνα αν μπορειτε να μου τα στειλετε και στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. . ευχαριστω ολες οι γνωμες ειναι χρησιμες
υ.γ. βρηκα απο την PROMEX LTD με παραδοση λαμια 289 ο τονος μαζι με το φπα ελπιζω νζ βοηθησα.
PROMEX LTD

Koritsas 6 str,

57009 Kalochori

Thessaloniki (GR)

tel:0030 2310 755400

fax:0030 2310 755497

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ