Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143194 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Mπραβο γινονται και αυτα στη πολη μου?αμα εχεις γειτονα μαλα...κα τελικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑΣΙΚΑ αν κατεβεις ΛΑΜΙΑ δεν ερχεσαι να γνωριστουμε κι απο κοντα?φερε και ενα τονο πελλετ το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158000 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.
Καλησπέρα παιδιά ξέρετε τι παίζει αν όπως στην περίπτωση μού είμαι νοικιαρης σε πολυκατοικία που η μισή καίνε Πετρελαίο μόνο όταν έχει γτ δεν βάζουν συνέχεια οι άλλοι καίνε τζάκια η σόμπες πέλλετ η a/c και επειδή έχω μικρό παιδί και δεν μπορώ να στηρίζομαι στο αν θα βάλουν πετρέλαιο για να ζεσταθουμε σκέφτομαι να βάλω σόμπα Πέλλετ είμαι στον 3ο και δεν έχω κανέναν από πανω ή δίπλα που να ενοχλώ... Και που τους το είπα δεν υπήρξε ιδιαίτερο πρόβλημα.... Το μόνο θέμα είναι με τον ιδιοκτήτη που είναι λίγο χεστης και φοβάται μην τον καταγγείλει κάποιος!! Τι να κάνω...?? Εγώ σκέφτομαι να βάλω και να μην το πω καν στον ιδιοκτήτη!! Τι λέτε??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158002 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.
Φίλε μου για να μην μπλέξεις ή με τον ιδιοκτήτη ή τους λοιπούς ενοίκους κοίτα κατ' αρχάς αν το επιτρέπει ο κανονισμός της πολυκατοικίας και μετά όλα τα άλλα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158006 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.
εφοσον οι αποστασεις απο πορτες και γειτονικα παραθυρα ειναι πανω απο 6 μετρα κι απο πανω δεν εχεις κανενα δεν εχεις προβλημα ...ο ιδιοκτητης ειναι αλλο θεμα ...αυτος δεν εχει προβλημα με καταγγελιες μια και χρηστης εισαι εσυ ισως ναχει ομως με τα μερεμετια


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158008 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Καμινάδα πέλλετ σε βεράντα.
Χαχαχαχα τι μερεμετια... ?? Με μία τρύπα φ80?? Τεσπα θα δω πως θα το κανω..Με τους λοιπούς στην πολυκατοικία δεν έχω κανένα πρόβλημα!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ