H γνώμη μου περί αγοράς σόμπας πελλετ και ποσο συμφέρουσα είναι

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153811 από fotisbasm
Biopel τα ειπες ολα!!!! Κωστα ναι εμαθα αλλα ουτε επαθα ουτε πληρωσα. πιστεψε με πλεον εχω αυτόματοποιηση τοσο την ολη δουλεια που ουτε για πλακα δεν θελω να ακουω για το πετρέλαιο, ειδες ακομα δεν ξεκινησε και ο γειτονας μου ανχος για τιμη εκκίνησης του πετρελαίου.και πελλετ καλο φτηνο ξερω πλεον που θα ψωνιζω και ανταλλακτικά εαν χρειαστω ξερω που θα βρω. Οπως λεει και ο φιλος μου ο Θοδωρής το πελλετ δεν ειναι για ολους (περιοχη με ευκολη πρόσβαση αγορας πελλετ, καλο και αξιόπιστο μηχάνημα, τυπος μορφη κατοικιας μονοκατοικία /πολυκατοικία και πολλα αλλα) τωρα εαν εκει στην λαμια δεν εχετε ευκολη προσβαση πελλετ και εαν εμπιστευτηκες ελληνα κατασκευαστή μηχανηματος οπου το μηχάνημα δεν σου βγηκε αυτο που περιμενες μην τα τσουβαλιαζουμε ΟΛΑ. Σου τα λεω με υφος καλοπροαιρετου γιατι ο γραπτος λογος καμια φορα παρεξήγει.

Οσο για τον φιλο Tito καλο κουράγιο και να πιει κανα τσαι γιατί με το καλημέρα εδω μεσα πολυ φορτσατο τον εκοψα, κουραστηκα τετοιους τυπους να καθομαι εδω μεσα τοσα χρονια να προσπαθήσω να τους διορθώσω.
Last edit: 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν by fotisbasm.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": BIOPEL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153812 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Φώτη δεν είπα κάτι και ειδικά για σένα απλά τα λέει ωραία ο BIOPEL.πρεπει να φας ώρες με το μηχάνημα του ο καθένας για να μάθει τα χούγια του .τα έχουμε ξαναγράψει εδω τωρα αν εγώ πήρα λέβητα πελλετ απο ΕΛΛΗΝΑ ΛΕΒΗΤΟΠΟΙΟ ειναι θέμα πατριωτισμού και συνεννόησης στην ίδια γλώσσα.!!!!!και το έχω ξαναπεί πως δεν έχω παράπονο απο την εταιρία σε ότι και να συνέβηκε ήταν ΕΚΕΙ!!!!Αλλα φίλε σαν το πετρελαιο και το φυσικό αέριο δεν ειναι τιποτα!!!!!!!!!!ΤΙ ΑΝΓΧΟΣ και μαλακιες αν εχεις χρήμα θα σε νοιάξει να πάει 10 λεπτά το λίτρο πάνω και να είσαι και καθαρός και χωρίς τα βάσανα του πελλετ!!!πλακα κάνουμε σιγά μην περνάμε πελλετ ξύλολέβητες και τη κάθε μαλάκια που βγάζει ο καθένας αν ήταν το πετρελαιο οικονομικό!!!!!!καληνυχτα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153814 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
καλημέρα κύριοι !!δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πάντα στα θέματα του πελλετ υπήρχαν αυτές οι διαμάχες και στο 90% έχουν καταλήξει στην "ΑΡΕΝΑ"(υπόψιν οι νεότεροι στο φόρουμ δεν την γνωρίζουν).
Τιτο όπως κατάλαβες ο biopel αρχικά δεν πουλάει πέλλετ οπότε λάθος εντύπωση έχεις ότι του χάλασες την ζαχαρένια ή οτιδήποτε τέτοιο.
BIOPEL μπήκατε σε ενα θέμα που ο τίτλος του ξεκινάει με το "H Γνώμη Μου" και σχολιάσατε αυτό που σχολιάσατε .Άρα ενας αναγνώστης του φόρουμ είπε την γνώμη του και ήθελε απλά την άποψη όλων εμάς (που άσχετο αλλά συμφωνώ στο 95% με την άποψη του)!!εκεί του απάντησες αυτό που του απάντησες με αποτέλεσμα όντως να παρεξηγηθεί να σου απαντήσει ανάλογα και μετά να μπει και ο Φώτης στην εξίσωση και καταλήξαμε εδώ που καταλήξαμε .Νομίζω οτι δεν πρέπει να το τραβήξουμε άλλο το θέμα και να τραβάμε το σχοινί !όλοι έχουμε τα προβλήματα μας ας μη τα μεταφέρουμε όμως εδω μέσα !!με τέτοιες κόντρες σε νεα μέλη του φόρουμ δεν καταφέρνουμε τίποτα παραπάνω πέρα απο το να τους αποτρέπουμε να ανοίγουν ενα ποστ ή έστω και να απαντάνε γιατί θα φοβούνται την κριτική ! την καλημέρα μου και πάλι !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153815 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

BIOPEL έγραψε:

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: ακόμα και 2 μέρες να το έκαψε που είναι λάθος ??


Κύριε Φιλιππακόπουλε με 2 μέρες καύσης δεν μπορεί να έχει ασφαλή αποτελέσματα και εντυπώσεις.
Ούτε καν δοκιμές σε 4-5 διαφορετικές μάρκες πέλλετ δεν έχεις τον απαιτούμενο χρόνο να κάνεις.


Κύριε BIOPEL μπορεί όπως λες και σε 7 μήνες καύσης να μην έχεις ασφαλή συμπεράσματα αλλά απο τα θετικά μέχρι και τα αρνητικά που είπε έπεσε σχεδόν σε όλα μέσα !!Οπότε όπως είπα και πριν ο άνθρωπος είπε την γνώμη του αν έχουμε διαφορετική άποψη εδώ είμαστε όλοι να πούμε την γνώμη μας όμορφα και πολιτισμένα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153818 από BIOPEL
Απαντήθηκε από BIOPEL στο θέμα πελλετ και ποσο συμφέρουσα είναι
καλημέρα κύριοι !!δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πάντα στα θέματα του πελλετ υπήρχαν αυτές οι διαμάχες και στο 90% έχουν καταλήξει στην "ΑΡΕΝΑ"(υπόψιν οι νεότεροι στο φόρουμ δεν την γνωρίζουν).
Τιτο όπως κατάλαβες ο biopel αρχικά δεν πουλάει πέλλετ οπότε λάθος εντύπωση έχεις ότι του χάλασες την ζαχαρένια ή οτιδήποτε τέτοιο.
BIOPEL μπήκατε σε ενα θέμα που ο τίτλος του ξεκινάει με το "H Γνώμη Μου" και σχολιάσατε αυτό που σχολιάσατε .Άρα ενας αναγνώστης του φόρουμ είπε την γνώμη του και ήθελε απλά την άποψη όλων εμάς (που άσχετο αλλά συμφωνώ στο 95% με την άποψη του)!!εκεί του απάντησες αυτό που του απάντησες με αποτέλεσμα όντως να παρεξηγηθεί να σου απαντήσει ανάλογα και μετά να μπει και ο Φώτης στην εξίσωση και καταλήξαμε εδώ που καταλήξαμε .Νομίζω οτι δεν πρέπει να το τραβήξουμε άλλο το θέμα και να τραβάμε το σχοινί !όλοι έχουμε τα προβλήματα μας ας μη τα μεταφέρουμε όμως εδω μέσα !!με τέτοιες κόντρες σε νεα μέλη του φόρουμ δεν καταφέρνουμε τίποτα παραπάνω πέρα απο το να τους αποτρέπουμε να ανοίγουν ενα ποστ ή έστω και να απαντάνε γιατί θα φοβούνται την κριτική ! την καλημέρα μου και πάλι !!

Κύριε BIOPEL μπορεί όπως λες και σε 7 μήνες καύσης να μην έχεις ασφαλή συμπεράσματα αλλά από τα θετικά μέχρι και τα αρνητικά που είπε έπεσε σχεδόν σε όλα μέσα !!Οπότε όπως είπα και πριν ο άνθρωπος είπε την γνώμη του αν έχουμε διαφορετική άποψη εδώ είμαστε όλοι να πούμε την γνώμη μας όμορφα και πολιτισμένα .[/quote]
Από την μια κε. Φιλιππακόπουλε γράφεις : Νομίζω ότι δεν πρέπει να το τραβήξουμε άλλο το θέμα και να τραβάμε το σχοινί !όλοι έχουμε τα προβλήματα μας ας μη τα μεταφέρουμε όμως εδω μέσα !! και απο την άλλη το συνεχίζεις με νέα απάντηση.
Τελείωσε το θέμα για μένα και δεν υπάρχει άλλη διάθεση για ανάλωση επί της γνώμης του ΤΙΤΟ.
Έτσι απλά, όμορφα και πολιτισμένα.
Τέλος.
Πάμε για νέα σεζόν και ότι ήθελε προκύψει.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #153819 από Tito
Απαντήθηκε από Tito στο θέμα πελλετ και ποσο συμφέρουσα είναι

BIOPEL έγραψε: καλημέρα κύριοι !!δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πάντα στα θέματα του πελλετ υπήρχαν αυτές οι διαμάχες και στο 90% έχουν καταλήξει στην "ΑΡΕΝΑ"(υπόψιν οι νεότεροι στο φόρουμ δεν την γνωρίζουν).
Τιτο όπως κατάλαβες ο biopel αρχικά δεν πουλάει πέλλετ οπότε λάθος εντύπωση έχεις ότι του χάλασες την ζαχαρένια ή οτιδήποτε τέτοιο.
BIOPEL μπήκατε σε ενα θέμα που ο τίτλος του ξεκινάει με το "H Γνώμη Μου" και σχολιάσατε αυτό που σχολιάσατε .Άρα ενας αναγνώστης του φόρουμ είπε την γνώμη του και ήθελε απλά την άποψη όλων εμάς (που άσχετο αλλά συμφωνώ στο 95% με την άποψη του)!!εκεί του απάντησες αυτό που του απάντησες με αποτέλεσμα όντως να παρεξηγηθεί να σου απαντήσει ανάλογα και μετά να μπει και ο Φώτης στην εξίσωση και καταλήξαμε εδώ που καταλήξαμε .Νομίζω οτι δεν πρέπει να το τραβήξουμε άλλο το θέμα και να τραβάμε το σχοινί !όλοι έχουμε τα προβλήματα μας ας μη τα μεταφέρουμε όμως εδω μέσα !!με τέτοιες κόντρες σε νεα μέλη του φόρουμ δεν καταφέρνουμε τίποτα παραπάνω πέρα απο το να τους αποτρέπουμε να ανοίγουν ενα ποστ ή έστω και να απαντάνε γιατί θα φοβούνται την κριτική ! την καλημέρα μου και πάλι !!

Κύριε BIOPEL μπορεί όπως λες και σε 7 μήνες καύσης να μην έχεις ασφαλή συμπεράσματα αλλά από τα θετικά μέχρι και τα αρνητικά που είπε έπεσε σχεδόν σε όλα μέσα !!Οπότε όπως είπα και πριν ο άνθρωπος είπε την γνώμη του αν έχουμε διαφορετική άποψη εδώ είμαστε όλοι να πούμε την γνώμη μας όμορφα και πολιτισμένα .
Από την μια κε. Φιλιππακόπουλε γράφεις : Νομίζω ότι δεν πρέπει να το τραβήξουμε άλλο το θέμα και να τραβάμε το σχοινί !όλοι έχουμε τα προβλήματα μας ας μη τα μεταφέρουμε όμως εδω μέσα !! και απο την άλλη το συνεχίζεις με νέα απάντηση.
Τελείωσε το θέμα για μένα και δεν υπάρχει άλλη διάθεση για ανάλωση επί της γνώμης του ΤΙΤΟ.
Έτσι απλά, όμορφα και πολιτισμένα.
Τέλος.
Πάμε για νέα σεζόν και ότι ήθελε προκύψει.


Απο εμενα εχει ληξει το θεμα.αυτο που ηθελα ηταν να προσφερω την αποψη μου αλλα καπου ξεφυγαν τα πραγματα με τις εντυπωσεις που καποιοι θελησαν να δημιουργησουν το προβλημα τους ειναι οχι οτι εχουν διαφορετικη αποψη το οπιο θα ηταν σεβαστο σε εμενα αλλα το οτι δεν σχολιαζανε πανω στο θεμα αλλα μενανε σε αλλες λεπτομερειες ακυρες επι του θεμετος και το υφος τους ηταν λιγο για ((τσουγκρισμα)) τεσπα για να μην κουραζω εγω αν εθιξα καποιον ζητω συγνωμη οποιος θελει μπορει να εκφρασει ελευθερα την γνωμη του με την προυποθεση να μην ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ .
Last edit: 7 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ