Υδραυλικο τζάκι νερού η κάτι άλλο

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #164609 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Υδραυλικο τζάκι νερού η κάτι άλλο
φιλε... αν το practiker εκει στην Πάτρα το εχει 3.79 το Α2 τηςAlfa Wood που λεει sτο σαιτ Μην κοιτας για άλλο ,παρτο γρηγορα μην σταματησει η προσφορά ,καλυτερη τιμη αυτήν την εποχή δεν θα βρεις εκτιμώ στην περιοχη ειδικα που εισαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #164613 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Υδραυλικο τζάκι νερού η κάτι άλλο
καλο θα ηταν να ειναι εκει ο υδραυλικος στο πρωτο αναμμα για κανα διωρο και φροντισχε να προμηθειτεις 2-3 τονους πελλετ αν εχεις χωρο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #164656 από Kostis1974
Σ ευχαριστώ πολύ φίλε, είχε την προσφορά ακόμη και πηραμε κάποια τσουβάλια γι αρχή!!!
Επειδή ο ferroli που πήραμε καίει pellet, ξύλο και μπρικέτες κοιτούσαμε κι αυτές τις μπρικέτες του praktiker που ήταν σε προσφορά. Είναι στην ίδια φιλοσοφία με το pellet απο άποψη απόδοσης, τιμής κτλ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #164662 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Υδραυλικο τζάκι νερού η κάτι άλλο
αποδοση θεωρητικα εχουν την ιδια ...τιμη ...κανε μια διαιρεση ποσο βγαινει ο τονος (δεν εχω υποψη μου ) μπορεις ομως να τις καις και μαζι με ξυλα αν αυτα τα βρισκεις φτηνα ...εκει που θελει προσοχη ειναι επειδη η τροφοδοσια ειναι χειροκινητη να μην βαζεις παρα πολλες αλλα οσες συστηνει ο κατασκευαστης


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #164748 από Kostis1974
Παιδιά καλημέρα, χθες εγινε εγκατάσταση ο καυστηρας πελλετ ferolli p7.όλα καλά όλα ωραία στην αρχή...μετα απο κάποια δευτερολεπτα έπεφτε ο ρελλές στον πίνακα.μου ειπε ο τεχνικός ότι είναι θέμα αντιστασης εναυσης (κατι γινεται με την γειωση και τον βραχυκυκλώνει) μου καταργησε την γειωση μέχρι να αλλάξουν με κάποια άλλη(εντός εβδομάδας) που δεν θα έχει τέτοια θεματα με την γειωση.
Τι είναι τώρα όλο αυτό? Έχει κανείς καμιά ιδέα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ