Σκούπα

Περισσότερα
5 Μήνες 3 Ημέρες πριν #180824 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Σκούπα
Πολλά είναι τα 100 ευρώ για σκούπα στάχτης. Το πολύ μέχρι 60 ευρώ είναι καλά. Η δική μου σκούπα έχει από τη μάνα της επιπλέον χοντρό πανί που διαχωρίζει το πάνω μέρος με το φίλτρο από το κάτω με τον κάδο. Είναι το ίδιο σύστημα με αυτό που είπε πιο πάνω το μέλος dimlyk που κάνει με την φανέλα. Οταν μπορέσω θα βγάλω μία φωτό τη σκούπα μου με το διαχωριστικό πανί να το δείτε πως είναι. Μπορείτε  να το αντιγράψετε αν θέλετε  να το κάνετε και εσείς με φανέλα στις δικές σας σκούπες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 3 Ημέρες πριν #180826 από Isolexion
Απαντήθηκε από Isolexion στο θέμα Σκούπα

Πολλά είναι τα 100 ευρώ για σκούπα στάχτης. Το πολύ μέχρι 60 ευρώ είναι καλά. Η δική μου σκούπα έχει από τη μάνα της επιπλέον χοντρό πανί που διαχωρίζει το πάνω μέρος με το φίλτρο από το κάτω με τον κάδο. Είναι το ίδιο σύστημα με αυτό που είπε πιο πάνω το μέλος dimlyk που κάνει με την φανέλα. Οταν μπορέσω θα βγάλω μία φωτό τη σκούπα μου με το διαχωριστικό πανί να το δείτε πως είναι. Μπορείτε  να το αντιγράψετε αν θέλετε  να το κάνετε και εσείς με φανέλα στις δικές σας σκούπες.
Καλημέρα, πες μας και ποια σκούπα έχεις να ξέρουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 1 Ημέρα πριν #180830 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Σκούπα
Καλησπέρα. Εχω βάλει φωτό της σκούπας μου με το ειδικό πανί που έχει από τη "μάνα" της. Η σκούπα είναι Einhell την είχα πάρει 49€.
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Isolexion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 1 Ημέρα πριν #180831 από Isolexion
Απαντήθηκε από Isolexion στο θέμα Σκούπα
Αυτήν μάλλον έχεις πάρει. Έχει πάει 68 τώρα αλλά αυτό που λες για το ειδικό πανί το αναφέρει και κάποιος άλλος στα σχόλια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 1 Ημέρα πριν #180833 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Σκούπα
Ναι, αυτή είναι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ