Αλυσοπρίονα

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53307 από ntolas
Απαντήθηκε από ntolas στο θέμα Απ: Αλυσοπρίονα
το Ηλεκτρικό Αλυσοπρίονο 1800W Einhell ειναι καλο για οικιακη χρηση?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53333 από fillmore
Απαντήθηκε από fillmore στο θέμα Απ: Αλυσοπρίονα

kaptainikos έγραψε:
παντα φοραμε γαντια-ειδικο κρανος με σιτα και μποτες
τα αλυσοπριονα δεν ειναι παιχνιδια, και πρωτα απ'ολα η ασφαλεια
φιλικα Νικος



........άσχετος με το αντικείμενο αλλά εδώ που μας φτάσανε θα γίνουμε ειδικοί !!!!!!!!!..........
δεν ξέρω πόση πείρα έχετε εσείς αλλά πραγματικά να προσέχουμε όλοι μας!!!!!.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53343 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα Απ: Αλυσοπρίονα
Οταν ημου 8 χρονων επεσε τοσπο πολυ χιονιστα ορεινα της κισσαμου που ελιες απο το βαρος εκατσας και εσπασαν οι παπουδες πηρα τηλεφωνο τον πατερα μου ο πατερας μου ετοιμαζοντα για τις ελιες να κατεβει
οι ελεις σπασαν οποτε πηρε ενA αλυσοπριονο μαρκας STIHL..To εβλεπα και μου φαινοταν θεορατο ...μετα απο τριαντα χρονια εγω ψηλωσα καοντα σατ δυο μετρα ο πατερα ςμου στα 70 ειναι ενα ανθρωπακι και το τεραστιο για μενα τοτε στιηλ με την 45αρα λαμα μοιαζει παιχνιδι ...δουλευει ακομα ...με σωστη συντηρηση και σωστα καυσιμα και λαδια ....και κοβει τα κουτσουρα απο τις ελιες σαν βουτυρο ...εκει ψηλα στο χωριο ...

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67541 από thanasis T
Απαντήθηκε από thanasis T στο θέμα Αλυσοπρίονα
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ .ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ FORUM ΣΑΣ ΓΙΑ ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΤΗΝ
ΕΠΙΚΟΙΚΕΙΑ ΣΑΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΡΑΦΗΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ ΤΑLON ΑΛΥΣΟΠΡΙΟΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ.ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΤΟ ΘΕΣΑΜΕ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΛΛΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ
ΠΑΛΙΑ ΑΛΥΣΙΔΑ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΔΟΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΚΟΒΕ ΚΟΥΤΣΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ.ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΔΟΥΛΕΨΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΠΑΛΙ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΙΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ . ΘΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΣΕ ΣΑΣ ΟΤΙ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ . ΡΕΥΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΟΧΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ .ΓΕΝΙΚΑ ΤΣΕΚΑΡΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΚΑΙ ΤΡΟΦΟΔΟΤΟΥΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΡΕΥΜΑ. ΤΟ ΡΑΟΥΛΟ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ Η ΑΛΥΣΙΔΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΥΠΕΘΕΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΦΤΑΙΓΕ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΟΠςΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΙ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ??ΘΑ ΕΚΤΙΜΙΣΩ ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΣ ΠΡΙΟΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67548 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Αλυσοπρίονα
Την στιγμή που διαπίστωσες ότι ρεύμα υπάρχει στον διακόπτη, δοκίμασες να τον πατήσεις να δεις εάν λειτουργεί ο κινητήρας ?

Εννοώ όπως είναι ανοιγμένο το κέλυφος του μηχανήματος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #67550 από thanasis T
Απαντήθηκε από thanasis T στο θέμα Αλυσοπρίονα
Nαι τον δοκιμασα. Πατησα τον διακόπτη και δεν γυριζε δυστηχως.. υποθετω οτι αν εφταιγε ο διακοπτης δεν θα εδινε καθόλου ρεύμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ