Απορίες από νέο χρήστη σόμπας pellet (Angela TA12)

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133474 από COMMO 21KW

gregori έγραψε: καλημερα σε ολους. οπως εγραψα και σε αλλο θεμα αποφασισα να ζεσταθω με αεροθερμη πελλετ και με ενδιαφερει το μοντελο που εχεται εσεις(pefstathiadis-ROKAVLON-adamantios)θα σας ειμουν ευγνομων αν μου λεγαται την γνωμη-εμπειρια σας για την ΤΑ 12 μετα απο ενα χρονο συνυπαρξης.αυτο που με κανει να θελω την ΤΑ 12 ειναι η χωρα κατασκευης ελλαδα και το εργοστασιο διπλα στην περιωχη μου.η εγγυηση 5 χρονια και οτι δεν εχω διαβασει τοσα πολλα σχετικα με τις ρυθμησεις για καλη καυση κ.τ.λ.αυτο βεβαια εξαρταται απο το ποσοι εχουν το μοντελο και ποσο ασχολουνται με το σπορ!!!!περιμενω τα σχολια σας για να παρω μια αποφαση.ευχαριστω πολυ.Υ.Γ.οι αλλες επιλωγες μου ειναι(ΗΡ 22)(ΝΒ-PO1)(NB-PA).κινεζικες αλλα εχω ακουσει πολλα καλλα!!!!!


Αν μπορώ να σε βοηθήσω σε κάτι, δες την όλη κουβέντα που έχει γίνει στο θέμα :
Εισαγωγή νωπού αέρα στο χώρο καύσης energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...69&Itemid=384#130010 ή
Commo 21 kw (από SpirosHomevideo) energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...limitstart=15#130935

Αφου ολοκληρώθηκε όλη η εγκατάσταση(τρυπήματα-σωλήνες κ.λ.π.) με την εισαγωγή αέρα έγιναν εκ νέου ρυθμίσεις στη σόμπα κοχλία και αέρα και όλα πανε μια χαρά εώς αυτη τη ώρα που μιλάμε.

Σπύρος
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gregori

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ