Edilkamin Funny 11kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59196 από EFI
Απαντήθηκε από EFI στο θέμα Edilkamin Funny 11kW
Καλησπέρα,
και εγώ είχα πρόβλημα με το check air flow και τελικά μετά από επίσκεψη του τεχνικού (μεγάλη ιστορία που έχω αναφέρει σε άλλο θέμα) βρέθηκε ότι ένα σωληνάκι είχε τσακίσει κατά την συναρμολόγηση της σόμπας με αποτέλεσμα να δημιουργείται το πρόβλημα. ως στιγμής δουλεύει κανονικά. Θα δούμε!!!!! :dry: Σχετικά με το πρόβλημα που είχα αναφέρει για το ALR.HIGH CURRENT τελικά άλλαξαν λίγο της ρυθμίσεις και δούλεψε χωρίς πρόβλημα. (για τώρα). Όπως είπα πιο πάνω θα δούμε!!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stelios

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89142 από kapjohn
Απαντήθηκε από kapjohn στο θέμα Edilkamin Funny 11kW
καλησπερα και απο εμενε παιδια επειδη απεκτησα και εγω μια σομπα φετος Edilkamin Funny 11kW μεχρι στιγμης χωρις προβλημματα και διαβαζοντας τις χρησιμες πληροφοριες και τα λειτουργικα της τυχον προβλημματα νομιζω θα ηταν πολυ κατατοπιστικο εαν καποιος ηξερε πως γινεται η ετησια συντηρηση της με κανενα βιντεακι θα ηταν πολυ κατατοπιστικομιας που η χειμερινη σεζον τελειωνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89144 από stelios
Απαντήθηκε από stelios στο θέμα Edilkamin Funny 11kW
καλησπερα σου καλα ειναι η ετησια συντηριση να γινετε μονο απο τον τεχνικο.
οσο για τον ετησιο καθαρισμο που μπορεις να κανεις και εσυ απλα την γλυφεις...απο το σιλο τον κοχλια τον θαλαμο καυσης απο κατω και φυσικα τα μπουρια κατεβασμα και καθαρισμα.
να καταλαβεις εγω σημερα κατεβασα τα μπουρια για καθαρισμα ο λογος επιασα τους 2 τονους για φετος και συνεχιζω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90422 από burnerman

jnet έγραψε: Μόλις ηρθε το παρακάτω
www.jnet.gr/energ/pdf/Clean_edil.ppsx


εγω το εστειλα
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stelios, oddios

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90754 από oddios
Κανα καλο συνεργειο που να ξερει τις συγκεκριμενες γνωριζετε για Αθηνα? Πλησιαζει η ετησια συντηρηση κ δε θελω να βαλω χερι στα βεντιλατερ κ στους αισθητηρες (τουλαχιστον οχι πριν να δω μια φορα). Δυστυχως το συνεργειο που ηρθε μια φορα αν και φιλοτιμοι δεν το κατειχαν, ψαχτα πηγαιναν κ τους καθοδηγουσα εγω.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by oddios.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121579 από kapjohn
καλησπερα φιλε μηπως εχεις δοκιμασει στην σομπα κρητικο πελλετ να μας πεισ εντυπωσεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ