Tips and Tricks για τις σόμπες της ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #121908 από kosi
οκ. μια δοκιμή δεν βλαπτει τοτε βγαλε τον αερα απο το φιλτρο και δες ποτε δεν ξερεις.μια αλλη περιπτοσι ,μηπως μπουκοσε το ιδιο το φιλτρο?μου φενετε ξανα αναφερθηκε τετοιο προβλημα εδω περσι..
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by kosi.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #121913 από theoilia

michalisgr έγραψε: τα καθαρισα ρε παιδια.... το μονο που δεν εκανα ακομη ειναι να τη δουλεψω χωρις το φιλτρο να δω αμα να μαυρισει το τζαμι της..


Από προσωπική και μόνο εμπειρία.Η σόμπα μου είχε κάποια θεματάκια φέτος.Το τζάμι στην δική μου περίπτωση μαύριζε μέσα σε 5- ώρες.Προχθές το πρωί κάθισα και την ξανακαθάρισα.Πήρα και μία τουμπόβουρτσα φ20 και όπου χωρούσε την έχωνα και έτριβα.Έβγαλε αρκετό πράμα αν και την νόμιζα καθαρή...Η σόμπα έκαψε πάνω από 15 ώρες και το τζάμι είναι ακόμη καθαρό.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #121918 από michalisgr
αυτο με τα τουμπο το σκεφτηκα και εγω πριν λιγο.. ΑΝ και τα καθαρισα τον οκτωβριο αλλα με το πελλετ της creta ισως να γεμισαν παλι..αυτα δε εκατσα να τα καθαρισω επειδη λεω οτι τα εκανα πριν 2 μηνες...αλλα θα τα κοιταξω... ισως ναναι τελικα αυτο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #121931 από -mike-
Μιχαλη προχωρα πρωτα στον πληρη καθαρισμο της σομπας και του φιλτρου καθως και το μοτερ καυσαεριων και μετα ειναι θεμα ρυθμισεων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #122156 από michalisgr
τελικα τα καταφερα...ηταν γεματα τα τουμπο της σομπας...καθαρισα και απο την εξαγωγη καυσαεριων..τη νομιζα καθαρη αλλα τελικα ηθελε το καθαρισμα της..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138487 από ΦΑΡΟΣ
καλησπερα σε ολουs εχω την πελλετ σομπα την ENERGY GP 8000 του κυριου μοσχαλη ειχα 1 8εματακι με το βιντιλατερ εκανε B) πολυ θορυβο το ελεισα βαζοννταs αναμεσα στηs βιδεs λαστιχακια το τζαμι μαυριζει παρα πολυ τι πρεπει να ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΝ ΛΟΓΟ ΣΟΜΠΑ γεια το μαυρισμα του τζαμιου και κατα 2εροον δωστε τα φωτα σαs γεια την συντηρηση και Tips and Tricksπου εχετε απο την εμπειρια σαs σαs ευχαριστω παρα πολυ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ΦΑΡΟΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.109 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ