Ravelli R70: πρόβλημα με μυρωδιά

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78481 από γιωργος 79
γιάννη καλησπέρα σε είδα ψαγμένω και θέλω βοήθεια έχω πρόβλημα με την ravelli r70 έχω πολύ μυρουδιά μέσα στο σπίτι με αποτέλεσμα να καίγεται ο λεμος μου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78538 από γιαννης-δραμα

γιωργος 79 έγραψε: γιάννη καλησπέρα σε είδα ψαγμένω και θέλω βοήθεια έχω πρόβλημα με την ravelli r70 έχω πολύ μυρουδιά μέσα στο σπίτι με αποτέλεσμα να καίγεται ο λεμος μου

Να κοιταξεις αν εφαπτει καλα το μπουρι στην σομπα και παρε και μια αλουμινοταινια και προσπαθησε να την βαλεις στην ενωση μπουριου-σομπας.Αν ειναι καινουργια η σομπα μην φοβασε θα ξεμυρισει μετα απο καποιες ωρες λειτουργιας στο φουλ,αν παλι δεν ειναι καινουργια και στο εκανε ξαφνικα να δοκιμασεις αυτο που σου εγραψα παραπανω και να καθαρισεις και τα μπουρια αν θελεις για καλυτερα.
Προσοχη οταν η σομπα ειναι σε δωματιο που εχει και αποροφητηρα και ειναι καλα μονωμενο οταν ανοιγεται τον αποροφητηρα καλα ειναι να ανοιγεται και ενα παραθυρο σε ανακληση γιατι δημιουργει προβλημα στην φλογα(οχι σε ολες της περιπτωσεις αλλα μπορει να συμβει και αυτο)και να αρχισει να καπνιζει.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιωργος 79

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78586 από γιωργος 79
Απαντήθηκε από γιωργος 79 στο θέμα Ravelli R70: πρόβλημα με μυρωδιά
Γιάννη μπορούμε να τα πούμε στο τηλ για περισσότερε λεπτομέρειες που θέλω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78597 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Ravelli R70: πρόβλημα με μυρωδιά

γιωργος 79 έγραψε: Γιάννη μπορούμε να τα πούμε στο τηλ για περισσότερε λεπτομέρειες που θέλω


Συγνώμη που παρεμβαίνω, αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα να τα πείτε εδώ, ώστε να μείνει η συζήτησή σας και να βοηθηθεί ενδεχομένως και κάποιος άλλος μελλοντικά? ;)


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78616 από ippomas
Απαντήθηκε από ippomas στο θέμα Ravelli R70: πρόβλημα με μυρωδιά
Συμφωνω με τον modelator τα προβληματα να τα λυνουμε εδω για να εχουν την δυνατοτητα να διαβαζονται και απο αλλα μελη. Εγω θελω να διευκρινησω εαν' η μυρωδια ειναι απο την σομπα η απο την καυση.

Το να ρωτας δεν ειναι κακο.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ippomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #78636 από γιαννης-δραμα

GT έγραψε:

γιωργος 79 έγραψε: Γιάννη μπορούμε να τα πούμε στο τηλ για περισσότερε λεπτομέρειες που θέλω


Συγνώμη που παρεμβαίνω, αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα να τα πείτε εδώ, ώστε να μείνει η συζήτησή σας και να βοηθηθεί ενδεχομένως και κάποιος άλλος μελλοντικά? ;)

Γιωργο νομιζω εχουν δικιο τα παιδια.Πες μας οτι θελεις και ισως μπορει να σε βοηθησει και καποιος αλλος εκτος απο μενα!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιωργος 79

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ