Ετήσιος καθαρισμός σόμπας pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119459 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Ετήσιος καθαρισμός σόμπας pellet
Μια υδραυλική σόμπα πέλλετ πως μπορούμε να την καθαρίσουμε;Πως θα βγάλουμε το μπουρί και το μοτέρ καυσαερίων από την στιγμή που λόγω της σύνδεσης της με χαλκό με το δίκτυο δεν μπορεί να μετακινηθεί;Είναι να καθαρίσω την σόμπα του πατέρα μου,τώρα καίει πετρέλαιο μιας και μας είχε μείνει κάβα από πρόπερσι,και να πω την αλήθεια με απασχολή το ότι δεν μπορώ να την μετακινήσω

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119462 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Ετήσιος καθαρισμός σόμπας pellet

theoilia έγραψε: Μια υδραυλική σόμπα πέλλετ πως μπορούμε να την καθαρίσουμε;Πως θα βγάλουμε το μπουρί και το μοτέρ καυσαερίων από την στιγμή που λόγω της σύνδεσης της με χαλκό με το δίκτυο δεν μπορεί να μετακινηθεί...


Έπρεπε να είχες προνοήσει να εχει χώρο επίσκεψης απο πισω και απο οποια μερια χρειάζεται γιατι ειναι μέρη που πρέπει να καθαρίζονται.. Πχ αν εχεις βλαβη τι θα κανεις?, Θα αδειάσεις το δίκτυο και θα κοψεις σωλήνες?
Εγω πέρυσι εκανα φύλλο και φτερο το λεβητοστάσιο μου για τον λογο να μπορω να εχω πρόσβαση σε ολα τα σημεια του λεβητα


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119468 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Ετήσιος καθαρισμός σόμπας pellet
Ο χώρος υπάρχει,δεν είναι αυτό το πρόβλημα.Ο προβληματισμός μου είναι πως θα μετακινήσω το μπουρί.Ο τοίχος έχει σοβατιστεί και δεν μπορώ να το τραβήξω προς τα έξω.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119484 από γιαννης-δραμα
Μηπως εχει θυριδες καθαρισμου το μοτερ καυσαεριων και δεν χρειαζεται να αποσυνδεθει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119491 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Ετήσιος καθαρισμός σόμπας pellet
Και πως μοιάζουν αυτές οι θυρίδες;Αν τις δω θα το καταλάβω ότι είναι για αυτό τον σκοπό;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119564 από γιαννης-δραμα

theoilia έγραψε: Και πως μοιάζουν αυτές οι θυρίδες;Αν τις δω θα το καταλάβω ότι είναι για αυτό τον σκοπό;

Λογικα θα το καταλαβεις ευκολα(δεν ξερω πως ειναι στη συγκεκριμενη μαρκα),κατι σαν καπακια κοντα στο βεντιλατερ(αριστερα,δεξια,μπροστα η πισω).Ισως χρειαστει να βγαλεις και κατι για να φανουν αυτα.
Ριξε και μια ματια στο μανουαλ μπας και λεει κατι!
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ