Αεραγωγος (καναλι) για αεροθερμη pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #114883 από ilias_76
sorry zakk, αλλά δεν κατάλαβα, τελικά έχεις πρόσβαση στο menu 09 ή απαιτείται κωδικός που τον γνωρίζει μόνο ο τεχνικός?

Ρωτάω για να δω αν μπορούμε να ρυθμίζουμε μόνοι τόσο τον αέρα για την καύση, όσο και τον ρυθμό τροφοδοσίας του πέλλετ. Που πιθανόν θα χρειαστεί για διαφορετικά πέλλετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #114922 από zakk
Απαντήθηκε από zakk στο θέμα Αεραγωγος (καναλι) για αεροθερμη pellet
Για το μενου 09 απαιτειται κωδικος.
ΓΙα τον αερα δε το εχω ψαξει ακομα. Ο ρυθμος τροφοδοσιας του πελλετ παντως ρυθμιζεται απο το μενου 10 "LOAD PELLET".

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114958 από ilias_76
τώρα καταλαβαίνω, γιατί στο manual που έχω δεν αναφέρεται καν ότι υπάρχει στο menu και επιλογή 10 load pellet.

Μακάρι να είχαμε πρόσβαση και στο 09, για να παίζουμε με τις ρυθμίσεις όταν θέλουμε να προσαρμόσουμε την καύση για διαφορετικό πέλλετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115058 από kanalarxhs1
Φιλε Ζαχο καλησπερα αν θες στειλε μου το τηλ σου στο παρακατω e mail να το δουμε ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. )

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120527 από ianis
Χαιρετώ την παρέα.
Νέος κ γω στον χώρο, και μετά από ψαξιμο κατέληξα στην Τhermorossi slim quadro 11 με δυνατότητα 4αρων αεραγωγών συνολικού μηκους 16μ. Τωρα, το θέμα μου είναι πως δεν βρίσκω άκαμπτους αεραγωγούς Φ80 μαυρους, φυσικά χωρίς φλάτζες αφού δεν χρειάζονται στην διανομή αέρα. Εχει κανείς κάποια ιδέα? καποιο λινκ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε βοήθεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120528 από γιαννης-δραμα

ianis έγραψε: Χαιρετώ την παρέα.
Νέος κ γω στον χώρο, και μετά από ψαξιμο κατέληξα στην Τhermorossi slim quadro 11 με δυνατότητα 4αρων αεραγωγών συνολικού μηκους 16μ. Τωρα, το θέμα μου είναι πως δεν βρίσκω άκαμπτους αεραγωγούς Φ80 μαυρους, φυσικά χωρίς φλάτζες αφού δεν χρειάζονται στην διανομή αέρα. Εχει κανείς κάποια ιδέα? καποιο λινκ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε βοήθεια.

Νομιζω η atritube εχει ;)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ianis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ