Ποια απ τις δυό ?

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122833 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Ποια απ τις δυό ?

theoilia έγραψε: Νομίζω παρεξήγησες.Δεν σε μαλώνω για την σόμπα που αγόρασες,απλά ήθελα να σου επισημάνω κάποια πράγματα μιας που εγώ είμαι από αυτούς που την "πάτησαν".Τίποτα περισσότερο,τίποτα λιγότερο.Και εγώ δεν είχα ιδέα από σόμπες μέχρι πέρσι αλλά αναγκάστηκα να μάθω,όπως θα αναγκαστής να μάθεις και εσύ.Εκτός και αν κάθε φορά που θα έχεις ένα ψιλοπρόβληματάκι θα φωνάζεις κάποιον τεχνικό,που φυσικά θα πρέπει να πληρωθεί για τις υπηρεσίες που θα σου παρέχει.Φωτογράφος ε;Και εγώ...Από τα άλλα που λες δεν ξέρω, αλλά από φωτογραφία και βίντεο κάτι σκαμπάζω. ;)


ok φίλε ... δεν είμαι απ αυτούς που παρεξηγιέμαι άλλωστε γιαυτό έγραψα "φιλικά"... μ'αρέσει η "theoria" σου :) σε ευχαριστώ για την διευκρίνηση ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122834 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Ποια απ τις δυό ?
Κανενα συμπτωμα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα συμβει.
για το λερωμενο τζαμι δεν θα ασχοληθουμε ακομα....
καφτην μερικες μερες ( ελπιζω στο πρωτο ΚΑΛΟ αναμα να μη βρωμισει ο τοπος απο τις μπογιες )
και θα την βρουμε την ακρη...
κρατα στο νου σου οτι ενα λερωμα ειναι φυσιολογικό...
αλλα δεν ειναι της ωρας ακομα...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122863 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Ποια απ τις δυό ?

lefterismega έγραψε:



Μου άρεσε......μου άρεσε πραγματικά. Καλορίζικη και χαρούμενες γιορτές με άφθονη ζέστη πλέον. :)

Υ.Γ. Μην χαθούμε γιατί......αν και δεν είναι της στιγμής.......η σόμπα έχει μερικά "κολπάκια" που είναι εξαιρετικά ενδιαφέροντα, και σπάνια τα βρίσκεις σε άλλες σόμπες. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122865 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Ποια απ τις δυό ?
Αυτη τη στιγμη που μιλαμε παει.... να μαθεις μερικα!!!!!!! :) :) :) :)
και να ζητησει και τα "μυστικά" μενου...

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #123013 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Ποια απ τις δυό ?

mastoras έγραψε: Μου άρεσε......μου άρεσε πραγματικά. Καλορίζικη και χαρούμενες γιορτές με άφθονη ζέστη πλέον. :)
Υ.Γ. Μην χαθούμε γιατί......αν και δεν είναι της στιγμής.......η σόμπα έχει μερικά "κολπάκια" που είναι εξαιρετικά ενδιαφέροντα, και σπάνια τα βρίσκεις σε άλλες σόμπες. ;)


Μάστορα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και ανταποδίδω !
Σήμερα που την λειτούργησα σχεδόν κανονικά μου έκανε εντύπωση ότι ένα ηλεκτρονικό θερμόμετρο που έχω μου έδειχνε θερμοκρασία χώρου 20c και ήταν δυο πόρτες ανοιχτές για να ξεμυρίσει !!! δλδ αν τις κλείσω θα πιάσει τους 24 ? :P

... και βέβαια δεν θα χαθούμε γιατί έχω μανία ότι πέφτει στα χέρια μου να το μαθαίνω ΚΑΛΑ μέχρι αηδίας ...
Σήμερα ζήτησα απο τον αντιπρόσωπο να μου στείλει με mail ΟΛΕΣ τις "κρυφές" ρυθμίσεις και παραμέτρους που είναι 240 (μόνο :) ) και μάλιστα είναι στα Ελληνικά ...
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by lefterismega.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #123229 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Ποια απ τις δυό ?
...και η ώρα της κρίσεως :P
Σήμερα λοιπόν πρώτη μέρα κανονικής λειτουργίας του "κοριτσιού" και ιδού τα αποτελέσματα ...
Όπως φαίνεται στο ψηφιακό θερμόμετρο ακριβείας, στην παρακάτω φώτο, εξωτερική θερμοκρασία 7,5c και εσωτερική 23c !!!
....όλα αυτά με λειτουργία στο P1 (με ανώτατο το Ρ5) και με "φόρτωμα" pellet στο -15% (μείον) !!! κυριολεκτικά σκάσαμε !!!
Οπότε ΔΕΝ θα μπορούσα να μην είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με την έως τώρα συμπεριφορά της ζεστής Ιταλίδας :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ