Eνταση αέρα σε σόμπα Royal

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128824 από aggelos27
Απαντήθηκε από aggelos27 στο θέμα Eνταση αέρα σε σόμπα Royal
είδα ένα βίντεο με παρόμοιο θόρυβο που ο τύπος σήκωσε λίγο ένα φις να το πω και σταμάτησε το θέμα ότι την σόμπα την έχω 2 μήνες και δεν θέλω να την ανοίξω σε καμία περίπτωση από πίσω αυτό που με απασχολεί εμένα είναι να μην είναι πρόβλημα αυτό και αν γίνει κουραστικό θα δω τι θα κάνω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128828 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Eνταση αέρα σε σόμπα Royal
εγω πιστευω οτι καπου κανει συντονισμο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128833 από aggelos27
Απαντήθηκε από aggelos27 στο θέμα Eνταση αέρα σε σόμπα Royal

anisos έγραψε: εγω πιστευω οτι καπου κανει συντονισμο...

τι εννοείς?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128841 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Eνταση αέρα σε σόμπα Royal

aggelos27 έγραψε: είδα ένα βίντεο με παρόμοιο θόρυβο που ο τύπος σήκωσε λίγο ένα φις να το πω και σταμάτησε το θέμα ότι την σόμπα την έχω 2 μήνες και δεν θέλω να την ανοίξω σε καμία περίπτωση από πίσω αυτό που με απασχολεί εμένα είναι να μην είναι πρόβλημα αυτό και αν γίνει κουραστικό θα δω τι θα κάνω

Μαλλον αναφερεσαι σε δικο μου βίντεο, αλλα το δικο σου βιντεο δεν ανοιγει. Οποτε, εστω και εξ αποστασεως- τι διαγνωση να διακινδυνέυσουμε ?????


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #128918 από aggelos27
Απαντήθηκε από aggelos27 στο θέμα Eνταση αέρα σε σόμπα Royal

Nasikas έγραψε:

aggelos27 έγραψε: είδα ένα βίντεο με παρόμοιο θόρυβο που ο τύπος σήκωσε λίγο ένα φις να το πω και σταμάτησε το θέμα ότι την σόμπα την έχω 2 μήνες και δεν θέλω να την ανοίξω σε καμία περίπτωση από πίσω αυτό που με απασχολεί εμένα είναι να μην είναι πρόβλημα αυτό και αν γίνει κουραστικό θα δω τι θα κάνω

Μαλλον αναφερεσαι σε δικο μου βίντεο, αλλα το δικο σου βιντεο δεν ανοιγει. Οποτε, εστω και εξ αποστασεως- τι διαγνωση να διακινδυνέυσουμε ?????

το έσβησα το βίντεο γιαυτό δεν το ανοίγει αλλά μάλλον είναι αυτό που δείχνεις όπως και να έχει η σόμπα είναι στην εγγύηση μίλησα με τον τεχνικό που συνεργάζεται το με το κατάστημα που την πήρα λέει μπορεί να σκάλωσε κάτι στον ανεμιστήρα να δω 1-2 μέρες τι γίνετε και να τον ενημερώσω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ