Πρόβλημα ανεμιστήρα σε αερόθερμη Grace NB-PS 6kW

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #142029 από makis geo
καλημερα παιδια...εγω εχω την nb-ps 6kw.το τζαμι μαυριζει γιατι στην λειτουργεια εκο δεν κανει αυτοματο καθαρισμο..απο εχθες το βραδυ εχω ομως προβλημα...δουλευει το μοτερ του αερα στο ΦΟΥΛ χωρις να σταματαει ακομα κ οταν σβησει η σομπα...μονο οταν κλεινει απο τον κεντρικο διακοπτη σβηνει το μοτερ...ειναι λες κ δεν περνει εντολες απο την πλακετα...μηπως μπορει καποιος να με κατατοπισει σχετικα με το τι συμβαινει?εχω κ ετοιμογενη γυνεκα κ εμεινα απο θερμανση πανω στο κρυο SOS PLEASE... :( :( :( :( :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142031 από γιαννης-δραμα
Γιατί δεν παίρνεις ενα τηλέφωνο στο καταστημα που την αγορασες?
Το έχω συναντήσει κάπου αυτό με το μοτέρ να δουλεύει συνέχεια στο φουλ και έφταιγε ενα τσιπακι(δεν ξέρω πως τα λένε αυτα)πανω στη πλακέτα που είχε καει!
Αλλάχτηκε απο ηλεκτρονικό και δουλεψε!.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": makis geo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142032 από makis geo
καλησπερα φιλε γιαννης δραμα...την σομπα την αγορασα μεταχειρισμενη οποτε δεν γνωριζω απο ποιο καταστημα κ ποτε αγοραστηκε...ναι και εγω αυτο πιστευω οτι τα επαιξε κατι πανω στην πλακετα...σε τι τεχνικο ομως να απευθημθω?τωρα που μιλησα με ενα καταστημα μου ειπε πως η πλακετα εχει 89 ευρω αλλα πρεπει να ξερουμε το ετος κατασκευης γιατι αλλαζουνε τα μοντελα εως 2011 κ τα μοντελα απο 2012 κ μετα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142045 από mastoras
Με Grace και να μην ζεσταίνεσαι δεν γίνεται. :)

Σε ποια περιοχή είσαι ?
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": makis geo

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142060 από spartah3ad
Είμαι πεπεισμένος οτι βαραει σφάλμα λόγω κακού ελκυσμού, αρα θέλουν καθάρισμα τα μπουρια. Δοκίμασε να βγαλεις την ταπα απο το ταφ και πατα το on.

Η θέρμανση με ξύλο είναι ο πιο υγιεινός τρόπος θέρμανσης(;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142065 από nikolas

spartah3ad έγραψε: Είμαι πεπεισμένος οτι βαραει σφάλμα λόγω κακού ελκυσμού, αρα θέλουν καθάρισμα τα μπουρια. Δοκίμασε να βγαλεις την ταπα απο το ταφ και πατα το on.


μάλλον σε λάθος θέμα απάντησες καμία σχέση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ