Alarm service σε Progetto Irida 10kw

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146359 από bigpsira
Alarm service σε Progetto Irida 10kw δημιουργήθηκε από bigpsira
Καλησπέρα σας έχω τη σόμπα progetto irida ιταλική και δεν μπορώ να αφαιρέσω το alarm service μήπως θα μπορούσε να βοηθήσει κάποιος; Επίσης αν μπορούσε κάποιος να μου δώσει μερικές πληροφορίες για το κρυφό μενού πως μπορώ να αλλάξω ρυθμίσεις τις σόμπας

Ευχαριστώ πολύ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146373 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Alarm service σε Progetto Irida 10kw
ΑΝΕΒΑΣΕ μια φωτο της οθονης του κοντρολερ της σομπας και γραψε και το εμαιλ σου να δω τι εχω και να σε βοηθησω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146380 από theo_chania
Απαντήθηκε από theo_chania στο θέμα Alarm service σε Progetto Irida 10kw
Δες το αρχειο αυτο. Εχει μονο για ωρες λειτουργιας και πως να το μηδενισεις για σερβις.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": bigpsira

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146384 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Alarm service σε Progetto Irida 10kw
ΦΙΛΕ ΜΟΥ δεν το εχω το μανιουαλ απο αυτη την οθονη,δυστηχως!1μπορει καποιος απο εδω να ξερει η να το εχει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Antonisjr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146393 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Alarm service σε Progetto Irida 10kw
theo κατι βρηκα .πατας για 2" το P1 και με P1 H P2 πας στο μενου M8(ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΕΧΝΙΚΑ).πατα P3 και με P1 H P2 να πας στο κωδικο Α9 ΚΑΙ P3 για να μπεις,ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΓΡΑΨΤΑ!!!!!!!!Μ8-1 ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ(ΠΡΟΣΟΧΗ).ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ Μ8-8 (ΕΙΝΑΙ ΤΑ RESET ALARM)ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 55 ΚΑΙ ΠΑΤΑΣ P3 ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΕΙ DONE(OK ΔΗΛΑΔΗ)Η ESEG ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ,ΕΤΣΙ ΜΗΔΕΝΙΖΕΙ ΤΟ ΑΛΛΑΡΜ.κανε αναζητηση στο GOOGLE και θα βρεις το μανιουλ με τους χειρισμους της πλακετας-οθονης (γενικες ρυθμισεις)και προσαρμοζεις αναλογα την καθε σομπα λεβητα κ.α.η σελιδα ειναι στα ΑΓΓΛΙΚΑ κατεβασε τη και κανε μεταφραση μεσω GOOGLΕ(δεν τα μεταφραζει καλα αλλα βγαζεις ακρη) πατα controller pellet burner micronova italy και θα κατεβασεις το PDF αρχειο TECHNICAL MANUAL-Arca Caldaie.θα βρεις ολο το μανιουαλ της σομπας σου στα αγγλικα.το εμαιλ μου ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. οτι χρειαστεις και ξερω να σου πω.ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΕΙΣ Η ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": bigpsira, Antonisjr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146419 από bigpsira
Απαντήθηκε από bigpsira στο θέμα Alarm service σε Progetto Irida 10kw
Με αυτά που μου είπατε μηδενίστηκαν μόνο η μερικές ώρες λειτουργίας άλλα το serv εμφανίζετε ακόμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ