Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162466 από nikosevi
Απαντήθηκε από nikosevi στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!
Την σόμπα την εγκατέστησε εξειδικευμένος τεχνικός από ότι μου σύστησαν από εκεί που την αγόρασα!Η Πόρτα κλείνει κανονικά!Όσο για τον ελκυσμό δεν γνωρίζω ούτε εάν ο τεχνικός την μέτρησε!Σωλήνα δεν υπάρχει πέρα από το μπουρί της σόμπας απλά μου άφησε μία τρύπα στον τοίχο και μου είπε να τοποθετήσω μια σήτα όπως και έπραξα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162467 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
Με τον τεχνικο μιλησες για το μαυρισμα του τζαμιου?του ειπες τι πρεπει να ρυθμισεις αν χρειαστει?του ειπες να σου δειξει καποια πραματα που πρεπει να προσεχεις?τον ρωτησες για το μανιουαλ τον ρυθμισεων τους κωδικους τι κανει το καθενα για ποιο λογο το ανεβαζουμε η κατεβαζουμε σε τι επηρεαζει και γιατι?ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!!!!!!!!ΜΟΝΟ ΠΛΗΡΩΣΕΣ!!!!!!!!μιλαω με σκληρη γλωσσα (δεν εχω τιποτα μαζι σου ουτε σε ξερω) διοτι δινεται τα ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΥΡΩ ΣΑΣ και μετα ψαχνεστε στο ΦΟΡΟΥΜ για λυσεις!!!!!!!!!!!ξερεις να μπαινεις στο κρυφο μενου με κωδικο?αν ναι πες μου μεχρι το pr22 η pr28 εχει το μενου να σε βοηθησω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162468 από nikosevi
Απαντήθηκε από nikosevi στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
Όχι δεν μίλησα!Υποτίθεται 1.5 μήνα τώρα περιμένω να μεταφράσουν τις τεχνικές οδηγίες και να μου τις στείλουν!Την Δευτέρα παρέλαβα το τηλεκοντρόλ της σόμπας γιατί δεν υπήρχε εξ αρχής!Ούτε για κρυφό μενού μου μίλησε μόνο για τα κουμπιά πάνω στη σόμπα ανεβάζεις κατεβάζεις θερμοκρασία κλείνεις ανοίγεις καθάρισμα κάθε πότε!Ναι χάρη στο φορουμ κατάφερα και μπήκα στο μενού αλλά επειδή δεν το γνωρίζω δεν πείραξα κάτι!Μέχρι το pr22 έχει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162470 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
Γραψε τις τιμες απο το μενου απο το pr01 εως pr22 στειλτες εδω η στο εμαιλ μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162474 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
Το οτι καθομαστε και ξεστραβωνομαστε να κανουμε τη δουλειά του καθε μαλακα εμπορου μου τη δινει στα νευρα.....

Δεν πουλανε μιξερ ρε γαμωτο......

Προς Θεου και προς αποφυγη παρεξηγησεων. κατηγορώ τους εμπορους και οχι τους χρηστες προφανως....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162476 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
Φοκιων οπως τα ειπαμε και στο τηλεφωνο συμφωνω μαζι σου διοτι ουτε πληρωνεται αυτη η δουλεια τις ωρες που τρως και γενικα το διαβασμα και τη μαθηση που εχεις ριξει!!!!!! τα παιρνω και για το αλλο θεμα ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΙΝΕΙΣ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΥΡΩ ΣΟΥ ΑΠΑΙΤΗΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΚΑΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: !!!!!!!!!!!!!οσο μπορω θα βοηθαω ειναι στο DNA μου!!!!!!!!!! ;) ;) ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ