Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161894 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
Ο αισθητηρας (πρεσσοστατης η διακοπτης ελενχου υποπιεσης)για το SIC DEP FAIL” ειναι στη φωτο
Συνημμένα:
Last edit: 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161974 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
Καλημερα και χρονια πολλα.οσο αφορα τις PRODOCALDO 6-8 KW!!!επειδη μιλαω με ολους εδω που εχετε τις σομπες και τις ρυθμιζουμε με βιντεοκληση η τηλεφωνικα οταν δεν εχετε καλη φλογα που στις περισσοτερες δινει στην αρχη και μετα απο λιγο ισα που φαινεται η φλογα και δεν ανεβαζει καλη θερμοκρασια χωρου εαν μπαινεται με το κρυφο μενου(ΔΕΣ ΤΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ)





N8 ΣΤΟ N8-1 ΚΩΔΙΚΟΣ Α9 και μπαινεται στα PR1 ΕΩΣ PR22 (ΠΡΟΣΟΧΗ μονο για αυτες που εχουν εως το PR22) ΑΝΕΒΑΣΤΕ TO PR7 εως το πολυ 3-3.5 αναλογα την πιοτητα του πελλετ που εχετε ΚΑΙ ΤΟ PR19 απο 1800-2100 max .ΣΕ αλλες που μπαινεται με UT04 ΚΩΔΙΚΟΣ A9 ειναι διαφορετικο μενου και εχει εως το PR28 ΜΕΝΟΥ.ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ.ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162451 από SAMELOS
Απαντήθηκε από SAMELOS στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΩΣΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΟΜΠΑ PELLET PRONTOCALDO FILO AIR 6KW ΜΑΥΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ MANUAL ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΥΦΟ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑΝ ΤΗΝ ΣΟΜΠΑ ΚΑΙΓΙΑ ΑΡΧΙΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΚΟΜΗ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...
EMAIL:samelos@windowslive.com

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162455 από nikosevi
Απαντήθηκε από nikosevi στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
Καλησπέρα στην παρέα Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία!
Πρόσφατα αγόρασα κι εγώ την συγκεκριμένη αλλά με 10kw και θα ήθελα παρακαλώ εαν γίνεται τις κατάλληλες ρυθμίσεις από το κρυφό μενού γιατί μαυρίζει πολύ εκτός το τζάμι και το εσωτερικό!
Ευχαριστώ Νίκος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162462 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
Καλησπερα.για πιο λογο ζητατε τις ρυθμισεις αφου τωρα αγορασατε τις σομπες?δεν ερχονται ρυθμισμενες η εχετε καποιο θεμα η τις βαζετε ΧΕΡΙ?δουλεψτε τις πρωτα και εδω ειμαστε να βοηθησουμε!!!!!!!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": SAMELOS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162463 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σομπα pellet prontocaldo filo air 6kw
Το οτι μαυριζει το τζαμι πολλες φορες ειναι φυσιολογικο και το μαυρισμα εξαρταται απο πολλους παραγοντες.δεν βαζουμε κατευθειαν ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΜΕΝΟΥ!!!!!!!!!!!κοιταξτε εαν εχετε καθαρη καμιναδα και καλο ελκυσμο (πραγμα που πιστευω οτι το 90% δεν το ξερετε η δεν εχετε φερει καποιον να μετρησει με οργανο) εχετε καλη εισαγωη αερα η εχει ψιλοφραξει η σωληνα απο οτιδηποτε?σφραγιζει καλα η πορτα?πρεπει πρωτα να σιγουρεψετε αυτα και μετα η ρυθμιση!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ