Προβλημα κοχλια αεροθερμης πελλετ

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156833 από Sunnsmash
ουσιαστικα αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι πρεπει να βγει η πλακα. το φαρδυ μερος να παει απο πισω κοιταζοντας προς τα πελλετ ( την αριδα) και το λεπτο να φωλιασει . μπαινει το καπακι με τις βιδες. και μετα η αλενοβιδα με το μοτερ σωστα?

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156839 από Sunnsmash
Ευχαριστω για τις πληροφοριες Κωστα! Και κατι ακομα για να βγει το καπακι το οποιο συγκρατει την αριδα, περαν των βιδων που εχει στην περιπτωση μου ειναι 4 και απο τι βλεπω 2 στην κοντρα ( συνολο 6). Πρεπει να αφαιρεσω και την σιλικονη απο το πισω μερος απο το καπακι?

αν ναι ειναι σιλικονη θερμοτητας?



Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Last edit: 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Sunnsmash.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156841 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ναι συνολο 4+2.σιλοκονη που εχει μαυρη εννοεις να βαλεις εκει που παταει(ενωση) η δεξαμενη πελλετ με το κοχλια.δεν εχει υψηλες θερμοκρασιες εκει και απλη σιλικονη να βαλεις ειναι οκ.με το που βγαλεις τις 6 αλενοβιδες θα παρεις στα χερια αυτο στη φωτο.μετα καντο κομματια και βα





λε και σωστα το μπρουτζινο κουζινετο.να εχεις αδειασει φυσικα το πελλετ απο τη δεξαμενη.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156842 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΑΝ κατι δεν καταλαβεις το τηλ ειναι 6942065727 παρε να σε βοηθησω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156844 από Sunnsmash
Καλημερα! ημουν βραδυνος , σχολασα τωρα πριν λιγο 06.00. θα ασχοληθω κατα πασα πιθανοτητα αυριο. Απλα ξερεις τι με κανει εντυπωση οτι ο τεχνικος θα με χρεωνε 60 το ανταλλακτικο και 20 ευρω εργασια οπως προανεφερα. Φυσικα ειναι κατι χρονοβορο αλλα αν μου ελεγε πχ 40 θα το εκανα σε εκεινον.Θελω να πω ρε Κωστα οτι εκμεταλλευονται. Ναι ειναι τεχνη αυτο που κανουν αλλα απο εμενα τον Α η Β δεν θα γινουν πλουσιοι. Ειναι καιροι δυσκολοι πρεπει να προσγειωθουν. Δεν εχω λογια πραγματικα νοιωθω υποχρεος :)

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156901 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Προσπαθησε να φτιαξεις το κοχλια μονο σου και αστα τα υπολοιπα!!!!!ολοι να ζησουν θελουν.το πως ειναι το θεμα!!!!!!εδω ειμαστε να βοηθαμε οσο μπορει και ξερει ο καθενας,πιστευω οτι υπαρχει και γι αυτο το φορουμ να μαθαινει ο ενας απο τον αλλο και να μεταδιδεται η γνωση εμπειρια μαλακια πες το οπως θες!!!!!!!! :P :P :P :P
Last edit: 7 Χρόνια 3 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ