Προβλημα κοχλια αεροθερμης πελλετ

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156036 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Κοιτα γιατι δεν θυμαμαι εαν εχει και στο μπροστινο μερος ππρος τη σομπα και αλλο κκουζινετο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156043 από Sunnsmash

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Κοιτα γιατι δεν θυμαμαι εαν εχει και στο μπροστινο μερος ππρος τη σομπα και αλλο κκουζινετο.

Απο οσο ειδα δεν νομιζω να υπαρχει Κωστα



Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156044 από Pasxalis
Θυμασε το ονομα του τεχνικου που μιλησες; με ποιον μιλησες γενικα απο την εταιρια; ρωταω γτ και εγω θεσνικη ειμαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156064 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Οτιδηποτε θελετε απο ανταλλακτικα ENERGY FOOTPRINT .Αντωνης ειναι φιλος καλος γνωστης και μαστορας και πολυ εξυπηρετικος, εχει μαγαζι στα ΠΕΥΚΑΚΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ.πες τε του το ονομα μου αν θελετε γνωριζομαστε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156821 από Sunnsmash
Καλησπερα και χρονια πολλα! Καλη χρονια σε ολο τον κοσμο ;) Λογω εορτων δεν επιχειρησα να κανω κατι με το θεμα που αναρτησα. Προχθες αλλαξα - εκανα τουμπα το ορειχαλκινο δαχτυλιδι. Ηταν καλα αλλα παλι πεφτει πριονιδι.Πρεπει να το χτυπησω να φωλιασει μεχρι την πατουρα?



Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156831 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Μαλλον παλι δεν καταλαβες τι εννοω.βαλε με τη σειρα που θα σου πω στην πλακα (λαμακι χοντρο μαυρο)το μπρουτζινο κουζινετο η εξωτερικη του φαρδια εξωτερικη πλευρα θα κοιτα προς την εστια καυσης η αλλιως να το καταλαβεις προς τη γλυστρα των πελλετ.η πιο στενη επιφανεια φωλιαζει στη πατουρα.μετα πισω απο τη πλακα εξεχει ο κοχλιας που βαζεις το δαχτυλιδι με την αλενοβιδα που συγκρατει και τον αξονα του μοτερ.δες φωτο


Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ