Αγορά αεροθερμη σομπα Πελλέτ goodfire cristal 8kw

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #158725 από geodag
Ξέρω οι φωτογραφίες είναι χάλια...Θα την ανοίξω αύριο να βγάλω άλλες και να τις ανεβάσω... Αν μπορέσεις κ βγαλεις άκρη πες μου... Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #158729 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Αυτο που σου ειπα και πιο πανω θερμοστατης αποστασεως ασφαλειας.www.multiclima.gr/?section=2588&language...34=2705&detail1634=1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #158730 από geodag
Φίλε Κώστα συμφωνώ ότι το πουρακι είναι αυτό που λες αλλά δεν συνδέεται με το άλλο που είναι δίπλα τους συνδέεται κάπου άλλου.... Εκείνο που είναι δίπλα του δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνει!! Θα βγάλω αύριο καλύτερες φωτό να το δεις για να καταλάβεις!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #158731 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Βαλε να ειναι καθαρες και χωρις φλας για να μην γυαλιζουν στην λαμαρινα και θα σου απαντησω αυριο το απογευμα αν βγαλω ακρη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν #159150 από geodag
Καλησπέρα στην όμορφη ομάδα....επανέρχομαι με το θεμα που έχω με την σόμπα μου... Καταρχάς να ζητήσω ένα μεγάλο συγγνώμη στον Κώστα πήρα που άργησα τόσο να ανεβάσω φωτο αλλά δεν είχα χρόνο να καθίσω να την ανοίξω σήμερα όμως την άνοιξα.. Για δες κωστα κ πες μου αν αυτό πρέπει να είναι συνδεδεμένο κάπου.... Πάντως δεν βρήκα καλώδια που να μην είναι συνδεμενα ώστε να μποτ εκεί
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 9 Μήνες πριν #159151 από geodag
Και ένα άλλο πολύ σοβαρό θέμα που εχω είναι ο θόρυβος του κοχλια αποσυνδεσα το μοτέρ και από ότι κατάλαβα δεν είναι από εκεί ο θόρυβος αλλά από την αριδα-κοχλια βάζω φωτο να μου πείτε αν όντως φταίει το μπρούτζινο δαχτυλίδι για τον θόρυβο....και το μπορώ να κάνω....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ