Πρόβλημα με la nordica ( all deprr)

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158189 από sastraba
Απαντήθηκε από sastraba στο θέμα Πρόβλημα με la nordica ( all deprr)

Δυστηχως το ξανακανει, κατι αλλο ειναι περα απο αυτα που εχω κανει μεχρι μεχρι τωρα.
Το σωληνακι ειναι ενταξει το εχω ελεγξει δεν εχει τρυπα.
Κωστα εχω κανει γεφυρα τον αισθητηρα και ετσι το δουλευω, πες μου τι ρυθμσεις θες να σου πω, την σομπα δεν τη εχω πειραξει ποτε, δεν ασχοληθηκα με προγραμματισμο εφοσον δουλευε. Ειναι με τις αρχικες ρυθμισεις. Παντα ειχα απορια εαν θελει κατι αλλο.
Τωρα το κρυφο μενου δεν το ξερω, ξερω μονο οταν πατας το 3 και το 4 βγαζει καποια στοιχεια που το πρωτο ειναι η θερμοκρασια καυσαεριων και τα αλλα μαλλον οι στροφες του ανεμιστηρα.
Συνημμένα:
Last edit: 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν by sastraba.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158190 από sastraba
Απαντήθηκε από sastraba στο θέμα Πρόβλημα με la nordica ( all deprr)

geodag έγραψε: 25 αλλά μάλλον θα είχε κ άλλη θέρμανση... Διαφορετικά δεν δικαιολογείται ένα τσουβαλι τρεις μέρες!!

Οχι δεν εχω αλλη θερμανση στο σπιτι, αυτο που εχω κανει ειναι πολυ καλη θερμομονωση στο κελυφος εσωτερικα και εξωτερικα του σπιτιου και συνηθως εχω 19 με 20 βαθμους μεσα, οταν εξω εχει 8 με 10.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158196 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Πρόβλημα με la nordica ( all deprr)

sastraba έγραψε:

geodag έγραψε: 25 αλλά μάλλον θα είχε κ άλλη θέρμανση... Διαφορετικά δεν δικαιολογείται ένα τσουβαλι τρεις μέρες!!

Οχι δεν εχω αλλη θερμανση στο σπιτι, αυτο που εχω κανει ειναι πολυ καλη θερμομονωση στο κελυφος εσωτερικα και εξωτερικα του σπιτιου και συνηθως εχω 19 με 20 βαθμους μεσα, οταν εξω εχει 8 με 10.

Πολύ σωστό σε βρίσκω.... Και εγώ με το επόμενο εξοικονομω.. κάπως έτσι λέω να επενδύσω τα λεφτά μού!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158209 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Πρόβλημα με la nordica ( all deprr)
Αφου το κανεις γεφυρα και δεν εχεις θεμα και δουλευει ασε τις ρυθμισεις οπως τις εχεις.κοιτα ολα τα υπολοιπα που ειπαμε ολοι και αν δεν ειναι κατι απο αυτα αλλαξε τον αισθητηρα υποπιεσης η αστο γεφυρωμενο οπως ειναι και δουλεψε την ετσι.μονο να ελενχεις καθαρη καμιναδα και διαφραγματα.κοιταξες και τις στροφες μοτερ καμιναδας αν παιζουν πχ απο 2000-2200 Η ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158211 από sastraba
Απαντήθηκε από sastraba στο θέμα Πρόβλημα με la nordica ( all deprr)
Κώστα πες που βλέπω τις στροφές του μοτέρ καμινάδας που λες? Σκέφτομαι μήπως δεν είναι οι σωστές και ζορίζεται από το φίλτρο νερού που του έχω βάλει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #158215 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Πρόβλημα με la nordica ( all deprr)
Πρεπει να ψαξω να βρω το μανιουαλ δεν το εχω αλλα αφου βλεπεις με τα 3-4 τη θερμοκρασια με το ενα και το αλλο οι στροφες ενα απο τα δυο θα ειναι.ολα τα υπολοιπα που σου ειπαμε ολοι τα εχεις τσεκαρει ειναι οκ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ