Ελεγχος σομπας απο μακρια.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161585 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Ελεγχος σομπας απο μακρια.
Αυτο φιλε μου ναι κανει αλλα σε νερου σομπες εγω αεροθερμη εχω και ψαχνω τροπο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161586 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ωραίο θέμα και ως ηλεκτρονικός και πατέντας στη δικιά μου σόμπα θα έκανα το εξής.μια κάμερα με wifi και ΙΡ μέσω Ίντερνετ για να βλέπω οτι ώρα θέλω τη σόμπα την κατάσταση της .εχει στα 40-60ΕΥΡΩ.Για το on-off και επιβεβαίωση θα εβαζα έναν αυτοματισμό απομακρυσμένης λειτουργίας με sms και θα τον έκανα σύνδεση στο πλήκτρο power on-off με χρονικό να το πατάει να ανάψει η να σβυςει !!!!και θα έβλεπα και θα τη άναβα η έσβηνα και επιβεβαίωση απο μακρυά !!!!!θελει λίγο να ειναι γνωστής αυτος που θα το βάλει .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161589 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Ελεγχος σομπας απο μακρια.
Ολα αυτα που λες τα εχω σκεφτει γτ ειμαι τις δουλειας και εγω καμερα εχω αλλα επιδει δεν θελω να βαλω χερι στην πλακετα τις οθονης για λογους εγγυησης και οτι δεν θελω για λειτουργικους λογους καλωδια εξτρα ξαχνω μια πιο συνχρωνη λυση.θα το ψαξω μεσω του ματιου του τηλεκοντρολ μηπως γινει τιποτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161593 από ART
Απαντήθηκε από ART στο θέμα Ελεγχος σομπας απο μακρια.
λοιπον το ξαναεψαξα το θεμα..η δικη μου ειναι της amg group που βγαζει σομπες για artel adler calor κλπ.εστειλα μειλ στο εργοστασιο μου απαντησαν πριν λιγο.ειναι ηδη ετοιμη η θυρα προεγκαταστημενη απο το εργοστασιο και χρειαζεται ο ανταπτορας που κουμπωνει στην θυρα και μαζι με αυτο ερχεται το λογισμικο με εναν κωδικο και την εφαρμογη που υπαρχει για το κινητο.τιμη στα 120 ευρω.τωρα μετα απο αυτο εκανα και την κινηση να ρωτησω στον εδω εμπορο που αγορασα την σομπα...παντελως ασχετος μου φανηκε και μου ειπε οτι θελει 250 με 300 ευρω για να μου το φερει μεσο ιταλιας.τρεχα γυρευε δλδ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161594 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Art οσο για το θέμα τις εγγύησης ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!!ειναι οπως ειναι η υποστιριξη "Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ".αφου το βρήκες στην εταιρία και παρέχει και το λογισμικό σε αυτή την τιμη παρτο απο αυτούς και πες στον αντιπρόσωπο αν χρειαστεί κανένας να σου τον στείλει με 200ΕΥΡΩ τους το φέρνεις!!!!!! Χαχχαχαχχαχ.παντως εγώ θα έκανα την πιο πάνω πατέντα οπως εχω κανει πολλές και σε διαφορά αλλα πράγματα και είδη .απο ψάρεμα αυτοματισμούς και αλλα!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161596 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Ελεγχος σομπας απο μακρια.

ART έγραψε: λοιπον το ξαναεψαξα το θεμα..η δικη μου ειναι της amg group που βγαζει σομπες για artel adler calor κλπ.εστειλα μειλ στο εργοστασιο μου απαντησαν πριν λιγο.ειναι ηδη ετοιμη η θυρα προεγκαταστημενη απο το εργοστασιο και χρειαζεται ο ανταπτορας που κουμπωνει στην θυρα και μαζι με αυτο ερχεται το λογισμικο με εναν κωδικο και την εφαρμογη που υπαρχει για το κινητο.τιμη στα 120 ευρω.τωρα μετα απο αυτο εκανα και την κινηση να ρωτησω στον εδω εμπορο που αγορασα την σομπα...παντελως ασχετος μου φανηκε και μου ειπε οτι θελει 250 με 300 ευρω για να μου το φερει μεσο ιταλιας.τρεχα γυρευε δλδ

εγω εχω την kalor λογικα μπορει να κανει και σε μενα.να στειλω και εγω στους ιταλους να δω τι θα μου πουν.εσυ εχεις σκοπο να κανεις;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ