PELLET PRONTOCALDO DINAMICA AIR 8KW

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162781 από akoufogian
PELLET PRONTOCALDO DINAMICA AIR 8KW δημιουργήθηκε από akoufogian
Καλησπερα σαςς,
αγορασα την παραπανω σομπα απο τα εκθεσιακα του praktiker και λειπει η κεντρικη πλακετα και το καλωδιο που τη συνδεει με το χειρηστηριο.. ξερει καποιος που θα μπορουσα να βρω σε οσο το δυνατον καλυτερη τιμη? ευχαριστω!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162783 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα PELLET PRONTOCALDO DINAMICA AIR 8KW
Εισαι σιγουρος οτι λειπει η πλακετα?μια πλακετα εχει η σομπα δεν εχει ξεχωριστη για τηλεχειριστηριο!!!μεσα στο κρυφο μενου εχει επιλογη on/off για τηλεχειριστηριο ενεργοποιηση απενεργοποιηση.πιθανον να ειναι απενεργοποιημενη η επιλογη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γραψε μου το εμαιλ σου να μιλησουμε
Last edit: 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163130 από ignatiow
Απαντήθηκε από ignatiow στο θέμα PELLET PRONTOCALDO DINAMICA AIR 8KW
PRONTOCALDO DINAMICA AIR 10KW
Αγόρασα την παραπάνω σόμπα πελλετ και η ερώτηση μου είναι έχω δυνατότητα να ρυθμίσω χειροκίνητα την ταχύτητα του ανεμιστήρα .
Επίσης όταν την έχω στο 5 ο ανεμιστήρας λειτουργεί για κάποια λεπτά σε πλήρη ταχύτητα αλλά μετά από κάποιο διάστημα σταματά τελείως να περιστρέφετε.
Ένα τεχνικό manual πάντως θα το ήθελα για να κάνω σωστούς προγραμματισμούς ως ηλεκτρονικός που είμαι..
Η σόμπα πάντως όταν την πήρα και άνοιξα την πλάτη της για να βάλω σωστά το μπουρί εξαγωγής βρήκα τα καλώδια πάνω από τον ανεμιστήρα βγαλμένα !!!
Ευχαριστώ
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ignatiow. Αιτία: +

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163131 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα PELLET PRONTOCALDO DINAMICA AIR 8KW
Επειδή είμαι στη δουλειά ν προλάβω σήμερα θα σου γράψω στο ενιαίο.αλλιως αύριο το πρωί κάποια στιγμή.παντως η πιο ιδανική σκάλα είναι η 4 στην 5η στις πιο πολλές δεν δουλεύει ο ανεμιστήρας κάνει όπως και στη δικιά σου
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ignatiow

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ