Μονωμένα ή αμόνωτα Μπουριά?

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #163052 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Μονωμένα ή αμόνωτα Μπουριά?
Εχω kalor δυο χρονια δεν εχω πειραξει τιποτα και δουκευει τελεια χωρις κανενα προβλημα εμενα ηρθε ο εισαγωγεας στι πρωτο αναμα απλα πατησε το κουμπι μου ειπε οτι ειναι καλα ρυθμησμενες απο το εργοστασιο και οντως ειναι ετσι και σε αλλες δυο που πηγα εγω σε φιλους αν εχεις θεμα μου λες παντως.εγω εχω μονωμενα παντως μπουρια.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Kar.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #163063 από Kar.
Απαντήθηκε από Kar. στο θέμα Μονωμένα ή αμόνωτα Μπουριά?
Είχα ζητήσει μια προσφορά για μπουριά εκτός Ζακύνθου και η τιμή που άκουσα ήταν απλησίαστη. Ζήτησα ήδη χθες δυο νέες προσφορές εδώ στο νησί και ειδικά στη μια, άκουσα κάτι πολύ καλύτερο και ανεκτό.
Πρέπει να πάω σε μονωμένα σύμφωνα και με τους προλαλήσαντες για μην έχω θέματα και με την καύση και αρχίσουμε σκαλίσματα στο μενού αμέσως, αλλά μέχρι να στηθεί να ξεκινήσει να καίει, μεγάλη μπουκιά φάε μικρή κουβέντα πες, όπως λέει και η λαϊκή ρήση. Πάντως ευχαριστώ για τις συμβουλές και τις προσωπικές εμπειρίες γιατί πραγματικά ξεθολώνεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #163064 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Kar.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #163070 από Kar.
Απαντήθηκε από Kar. στο θέμα Μονωμένα ή αμόνωτα Μπουριά?
Καλησπέρα και ευχαριστώ, με τον πρώτο μιλήσαμε ήδη και περιμένω να μου πει τιμή.
Last edit: 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Kar..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #163118 από obelix
Απαντήθηκε από obelix στο θέμα Μονωμένα ή αμόνωτα Μπουριά?
δες μηπως σου βγαινει να βαλεις 45αρες γωνιες και να ξεκινησεις πιο χαμηλα γιατι ετσι με τις 90 θα εχεις θεμα.
εγω εχω χωρις μονωση καμιναδα και δεν εχω διαπιστωσει προβλημα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Kar.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #163128 από Kar.
Απαντήθηκε από Kar. στο θέμα Μονωμένα ή αμόνωτα Μπουριά?
Από αυτά που έχω διαβάσει όντος η γωνία 90 μοιρών δεν είναι και η καλύτερη επιλογή αλλά δεν μπορώ να την αποφύγω, διότι αν βάλω 45αρα χαμηλώνει πολύ το κατακόρυφο λόγο της μαρκίζας και είναι άσχημο λόγω πόρτας εισόδου δίπλα. Στη δεύτερη στροφή επάνω αριστερά δεν θα ξανά βάλω γωνία 90αρα αλλά ένα ακόμα ταφ καθαρισμού.
Έκλεισα συμφωνία με το Κέντρο καμινάδος που μου πρότεινε ο φίλος Κώστας στα 294 ευρώ μονωμένη.
Θα μου έβγαινε πιο φθηνή αν ήταν πιο απλή στη διαδρομή (διπλά εξαρτήματα κ.τ.λ.) και επίσης θα μου την κόψουν στα μετρά που με εξυπηρετούν γιατί το σημείο που θα τοποθετηθεί έχει συγκεκριμένη διαστασιολόγηση και δεν εξυπηρετούν οι προκαθορισμένες διαστάσεις που υπάρχουν στη αγορά (δηλαδή ειδική παραγγελία).

Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.151 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ